lekarz Ewa Kordyjak-Starczewska

Psychiatra

Super lekarz,wiedza ogromna przy tym wspanialy czlowiek.Przywróciła mnie do życia z wielkiej depresji.Zawsze wita z uśmiechem i poświęca dużo czasu pacjentowi /nawet jak jest gadatliwy jak ja/Polecam z całego serca

Pani Doktor wreszcie mi pomogła po nieudanej terapii u innej Pani Doktor. Bardzo serdecznie polecam. Pozdrawiam Panią Doktor

Z Pania Doktor znam sie od wielu lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, fachowa, pelna empatii, poswiecajaca kazdemu pacjentowi duzo czasu.Nadto jest to osoba mila, kulturalna i ciepla. Z uwagi na fakt, ze "moj" psychiatra przeprowadza sie na zawsze do Krakowa - od nowego roku bede sie leczyl u Pani Doktor Kordyjak, albowiem przyjela mnie do grona swoich pacjentow. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Wspaniała Pani Dr, ciepła, serdeczna i cierpliwa. Po roku musiałam wrócić do Pani Dr i byłam zaskoczona, jak dobrze mnie pamięta, moją sytuację i wszystkie moje problemy, a przecież ma tylu pacjentów. Bardzo szczegółowo mnie "odpytała" z obecnego stanu, była szczerze zainteresowana, zmartwiona. Dzięki temu, że tak dobrze mnie zna, wiedziała, jak mi pomóc. Już po pierwszej wizycie odczuwam zdecydowaną poprawę. Polecam, nie warto zwlekać i łudzić się, że samemu da się radę.

Co za bzdury !!! Jeśli cokolwiek można zarzucić Pani Doktor to nie to ,że skraca wizyty i że jest nastawiona tylko na pieniądze . Nie znam lekarza , który poświęca tyle czasu swoim pacjentom i robi to bezinteresownie. Osoba która pisze taką opinie na pewno nie jest pacjentem Pani Doktor. Jestem od wielu lat pacjentem Pani Doktor i mogę poświadczyć ,że jest to bardzo dobry fachowiec i dobry człowiek oddany swoim pacjentom bezgranicznie. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy psychiatry może śmiało iść do Pani Doktor a na pewno otrzyma najlepszą pomoc jakiej potrzebuje.

Nie mogę czytać tych bzdur P.Andrzeju!!!znam Panią Doktor ładnych parę lat i nigdy nie było takiej sytuacji ze skraca czas wizyty i traktuje ludzi jak idiotów! Co najważniejsze Pani doktor oprócz tego że jest znakomitym lekarzem jest jeszcze cudownym człowiekiem.polecam w 200%

Leczyłem się u p.dr od 2001 r u bardzo ją sobie chwalę a także pragnę przeprosic za moje ostatnie zachowanie co wynikało to z mojej choroby a nie z charakteru. Wiem, że później mama rozmawiała z pania dr przez telefon i ona powiedziała, że juz mnie nie będzie leczyc i abym się przepisał do innego lekarza co po jakimś czasie uczyniłem. To, że pani dr powiedziała wtedy przez telefon mojej mamie że chciałbym być pępkiem świata z tą opinią niestety się nie zgadzam, bo wtedy byłem w mani i nie tylko do p. dr w ten sposób się odzywałem tylko wszystko mnie drażniło, nawet najmniejszy szczegół co mogło mi się wtedy wydawać przeciwko mnie, ale jak jestem w tak zwanej remisji to wiem co zrobiłem. Jeszcze raz bardzo przepraszam, tym bardziej, że naprawdę mi p dr dużo pomogła za co jestem bardzo wdzięczny. Były pacjent Mariusz Z. hist 10907

Pani doktor jest niedoścignionym wzorcem dla innych lekarzy. Wiedza, cierpliwość, wsparcie, towarzyszenie w chorobie, zainteresowanie efektami leczenia, poświęcenie czynią z Pani doktor "lekarski ideał"! Na prawdę nie spotkałem lekarza, który byłby tak pomocny i zaangażowany w powrót do zdrowia swoich pacjentów.

Miałam tą przyjemność i poznałam Panią Doktor. Krótko mówiąc jestem zachwycona. Diagnoza jak i leki dobrane bardzo trafnie. Dzięki temu mogę lepiej funkcjonować. Dziękuje.

Pani dr budzi zaufanie swoim spokojem, brakiem pośpiechu, szczerym zainteresowaniem i zrozumieniem. Już pierwsza rozmowa bardzo mi pomogła, poczułam się bezpiecznie. Pani Dr dobrała mi leki, które, jak zapowiedziała, już po 2 tygodniach zaczęły mi pomagać. Polecam - Pani Dr wszystko dokładnie tłumaczy, uzasadnia dobór leków, ma dużo cierpliwości i empatii.