lekarz Ewa Kordyjak-Starczewska

Psychiatra

Pani doktor jest niedoścignionym wzorcem dla innych lekarzy. Wiedza, cierpliwość, wsparcie, towarzyszenie w chorobie, zainteresowanie efektami leczenia, poświęcenie czynią z Pani doktor "lekarski ideał"! Na prawdę nie spotkałem lekarza, który byłby tak pomocny i zaangażowany w powrót do zdrowia swoich pacjentów.

Pani dr budzi zaufanie swoim spokojem, brakiem pośpiechu, szczerym zainteresowaniem i zrozumieniem. Już pierwsza rozmowa bardzo mi pomogła, poczułam się bezpiecznie. Pani Dr dobrała mi leki, które, jak zapowiedziała, już po 2 tygodniach zaczęły mi pomagać. Polecam - Pani Dr wszystko dokładnie tłumaczy, uzasadnia dobór leków, ma dużo cierpliwości i empatii.

Nie polecam. Rutyna, zachowawcze podejście do problemów, brak zrozumienia o empatii nie wspomnę. Dominuje lekarska nonszalancja i lekceważący stosunek do przedstawianych, trudnych i złożonych spraw, które nie są brane pod uwagę-w myśl:"wiem lepiej" lub "po co mi to Pani opowiada". Marginalizacja i uproszczenie, zamiast dialogu i intropatii. I na koniec, kilkakrotnie wspominałam, że jestem wegetarianką-usłyszałam, że mam zjeść kanapkę z wędliną. Do wyboru-płacz albo śmiech, na pewno nie oczekiwana pomoc.

NAJLEPSZ W TORUNIU,TYLKO TAK TRUDNO SIE DOSTAĆ. BARDZO MI POMOGŁA,LECZE SIE JUŻ 3 LATA. POLECAM ŻYCZLIWA,MIŁA I CIERPLIWA OSOBA. BARDZO SIĘ STARA DLA PACJENTÓW,NIERAZ SŁYSZAŁAM JAK PRZYJMUJE DODATKOWE OSOBY,KTÓRE SA W POTRZEBIE. WIĘCEJ TAKICH LEKARZY.

NAJLEPSZ W TORUNIU,TYLKO TAK TRUDNO SIE DOSTAĆ.
BARDZO MI POMOGŁA,LECZE SIE JUŻ 3 LATA.
POLECAM ŻYCZLIWA,MIŁA I CIERPLIWA OSOBA.
WIĘCEJ TAKICH LEKARZY.

polecam panią doktor godna zaufania leczę się od kilku lat

polecam panią doktor godna zaufania leczę się od kilku lat

Nie chodźcie do niej, ona przepisuje silne psychotropy

Nie chodźcie do niej, ona przepisuje silne psychotropy

Leczyłem się u p.dr od 2001 r u bardzo ją sobie chwalę a także pragnę przeprosic za moje ostatnie zachowanie co wynikało to z mojej choroby a nie z charakteru. Wiem, że później mama rozmawiała z pania dr przez telefon i ona powiedziała, że juz mnie nie będzie leczyc i abym się przepisał do innego lekarza co po jakimś czasie uczyniłem. To, że pani dr powiedziała wtedy przez telefon mojej mamie że chciałbym być pępkiem świata z tą opinią niestety się nie zgadzam, bo wtedy byłem w mani i nie tylko do p. dr w ten sposób się odzywałem tylko wszystko mnie drażniło, nawet najmniejszy szczegół co mogło mi się wtedy wydawać przeciwko mnie, ale jak jestem w tak zwanej remisji to wiem co zrobiłem. Jeszcze raz bardzo przepraszam, tym bardziej, że naprawdę mi p dr dużo pomogła za co jestem bardzo wdzięczny. Były pacjent Mariusz Z. hist 10907

Pani doktor może stanowić wzorzec kompetencji i etyki lekarskiej. I dyskrecji. Polecam. Mimo, że mnie nie lubi (z przyczyn pozamedycznych). Ze znanych mi, w psychiatrii NAJLEPSZA. Pozdrowienia dla Pani Doktor. Sławomir R.

Pozdrowienia dla Pani Doktor.
Sławomir R.

Witam. W pełni szczerze mogę polecić panią psychiatrę. Średnio moja wizyta trwała ok. 45 minut. Patrzy szeroko na problem, szuka przyczyny, a nie tylko leków które go zamaskują. Nie wyszedłem jeszcze w 100% na prostą, ale jest wyraźna poprawa i mogę funkcjonować jak typowy człowiek. Panią dr. poleciłbym wszystkim, którzy potrzebują psychiatry. Dokładnie wypytuje o styl życia, dietę, jak przebiega sen, i czy jest w odpowiednich porach. Daje porady, jak sobie poradzić z chorobą nie tylko za pomocą leków, ale także innych "zabiegów". Wszystkie oceny dałem ze stuprocentową szczerością. POLECAM!

Super lekarz,z dużą wiedzą i wyczuciem problemu polecam wszystkim z problemami( szczególnie depresja). Krzysiek