lekarz Ewa Kordyjak-Starczewska

Psychiatra

Dobry lekarz z powołaniem.Nie ściemnia gdy nie wie w czym problem.WSPÓŁpracuje z pacjentam naet, gdy trzeba , po godzinach.Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Naprawdę polecam. Najważniejsze jest to, że koncentruję uwagę zarówno na przyczynach choroby, jak i na sposobach leczenia jej skutków.

Mogę tylko powiedzieć dziękuję. Jest to lekarz , który traktuje pacjenta z dużą uwagą , szacunkiem. Terminy do Pani Doktor są bardzo odległe ale i tak znalazła dla mnie czas, wiedziała ,że nie mogę czekać, pokazała rozwiązanie problemu,zapisała leki, dała tak potrzebną nadzieję. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem.

Ciekawe ile w tym jest PR napędzającego kasę prywatnej przychodni! ja już w to kompletnie nie wierzę-ani w tych specjalistów tam! o czym się boleśnie przekonałam! ps. też się mogę podpisać;)) Janina Kowalska! ot-jakie to proste!

ps. też się mogę podpisać;))
Janina Kowalska! ot-jakie to proste!

jak na razie mój najlepszy psychiatra. to szósty lekarz, z którym mam kontakt, a zarazem najlepszy. czuję się wreszcie leczona, leki, które otrzymałam to moim zdaniem odpowiedni wybór.

Super lekarz!!! Nie potrafię tak długo i pięknie pisać o zaletach pani doktor, więc powiem krótko: dzięki niej wychodzę na prostą, zaczynam normalnie żyć i funkcjonować wśród ludzi, tak po prostu, na co dzień. Pamiętam swoją pierwszą wizytę u niej - płakałam, wykańczana depresją, przez lata niezauważaną przez innych lekarzy, a później źle leczoną. Pani doktor od razu strzeliła w dziesiątkę, jeśli chodzi o dobranie leku. Jestem i do końca życia będę jej wdzięczna za pomoc :) Bardzo ważne jet dla mnie, o czym nie napisałam wczesniej, jej podejście do pacjentów. Na palcach jednej ręki mogę policzyć, ilu znam lekarzy tak sympatycznych, ciepłych i oddanych jak ona. Brak słów na opisywanie jej zalet :)
Niestety, z uwagi na wykonywany zawód nie mogę się podpisać imieniem i nazwiskiem, ale zapewniam, że moja opinia jest jak najbardziej szczera i prawdziwa.
Pacjentka

Kulturalna, miła i sympatyczna Pani doktor,polecam.

Kulturalna, miła i sympatyczna Pani doktor,polecam.

dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Pani Doktor wysłuchała mnie bardzo cierpliwie i to co było dla mnie bardzo ważne, zainteresowała się moimi innymi dolegliwościami zdrowotnymi.wytłumaczyła mi dlaczego nie mogę przyjmować pewnych leków, które mogą mi pomagać na moją psychikę a a nie są odpowiednie z powodu moich innych chorób. To bardzo dobry fachowiec. wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy psychiatrycznej polecam Panią Doktor

Doskonały lekarz, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, poświęca każdemu pacjentowi odpowiednią ilość czasu, nie zerkając nerwowo na zegarek. Dokładnie tłumaczy przyczyny zaburzeń, sposób działania leków, a także chętnie podpowiada, co -poza braniem leków - należy robić, by sobie pomóc. Miałam szczęście, że od razu trafiłam do niej - jak widzę wielu z Was go nie miało, musiało długo błądzić. A przecież w chorobach psychicznych tak łatwo się poddać.... Poza tym mogę zawsze liczyć na Jej pomoc. Lekarz jedyny w swoim rodzaju!!!!

Poza tym mogę zawsze liczyć na Jej pomoc. Lekarz jedyny w swoim rodzaju!!!!

Przez dwa lata leczyli mnie rozni lekarze ale nikt sie nie poznal na tym co mi jest. Dopiero gdy trafilam do Pani dr.9 ktora serdecznie pozdrawiam) postawiono mi prawidlowa diagnoze. Wszystkim ktorzy szukaja profesjonalnego lekarza polecam dr. Ewe Kordyjak-Starczewska Joanna

Joanna