dr n. med. Adrianna Wilczek

REJESTRACJA: +48 603 785 509
Poniedziałek 9:00-14:00 i 17:00-19:00,
Wtorek - Piątek 9:00-14:00

Więcej informacji na www.neurologdziecięcywilczek.pl

Ponad 40 lat doświadczenia, w tym 20+ lat pracy klinicznej w Oddziale Neurologii Dziecięcej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu, w tym na stanowisku zastępcy ordynatora.
Staż zagraniczny z zakresu neurologii dziecięcej na Klinicznym Uniwersytecie w Luizjanie, USA.

Doktorat, 2004, Naukowy Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warsza...

Mój 3miesieczny synek słabo podnosił głowe i malo się interesował otoczeniem. Pani Doktor zbadała go bardzo dokładnie ..I poleciła pilną konsultacje okulistyczną.W jakim byliśmy szoku jak okazło się że synek ma zaćmę wrodzoną na obu oczach.Po operacji jej usunięcia Warszawie rozwija się teraz doskonale.Brak słów ,aby oddać naszą wdzieczność za to trafne rozpoznanie .A przecież ktoś może mógł wcześniej zauważyc że synek żle widzi.Dziekujemy .Rodzice Mateusza ze Świdnicy

Mój 3miesieczny synek słabo podnosił głowe i malo się interesował otoczeniem.

Ta dr bierze duże pieniadze a nie poświęciła nam czasu po krótkim i nie nie dokładnym zbadniu dziecka stwierdziła ze jest wszystko ok ale niestety jak sie okazuje tak nie jest

Dr. Adrianna Wilczek jest moja najulubiensza lekarka moge liczyc nie tylko na leczenie lecz takze na porady w róznych sprawach .. dziekuje za to M.B

Co tu dużo mówić... pani doktor jest wspaniała... zawsze sumiennie podchodzi do sytuacji... wspaniały lekarz

Moja corka chorowala na padaczke ,przez okres 4 lat nie udawalo sie opanowac napadow.Codziennie rano budzilam sie ze strachem ,co przyniesie kolejny dzien.Teraz Marzenka jest juz bez napadow od roku.Bardzo dziekujemy wspanialej lekarce.Szczerze polecam,Mama 15-letniej Marzenki z Jawora

Pani Doktor profesjonalnie podchodzi o Pacjenta, odpowiada na wszelkie pytania (również tel i e-mail), Dobry Fachowiec.

Dużo dobrego można by pisać o wspaniałej Pani dr Wilczek! Jesteśmy rodzicami niespełna 2-letniej córeczki chorej na lekooporną padaczkę. To, co Pani Doktor już dla nas zrobiła zasługuje na najwyższy stopień uznania i jesteśmy Jej za wszystko niezmiernie wdzięczni. Jest nie tylko świetnym lekarzem, ale także cudownym, pełnym empatii i zrozumienia człowiekiem. Dzięki Niej mamy mnóstwo wiary, że kiedyś wspólnie przezwyciężymy tę paskudną chorobę :-) A co do negatywnych opinii... no cóż, zawsze znajdą się jacyś niezadowoleni, a może to po prostu zazdrosna konkurencja?

Może dr Wilczek miała zły dzień lub ten zły komentarz był zmyślony. Ciężko mi go uwierzyć.Nas przyjeła za darmo zwiększyła dawkę leku i delikatnie się obchodziła z dzieckiem. W poczekalni ma wiele zabawek. Pod koniec dała dziecku książkę "Pinokio"

Pani Doktor to wspaniały lekarz , bardzo dobry diagnosta , mający zawsze czas dla swoich pacjentów. To przede wszystkim ciepły , życzliwy i cudowny CZłOWIEK ! Szczerze polecam wszystkim rodzicom walczącym o zdrowie dzieci

Szczerze polecam wszystkim rodzicom walczącym o zdrowie dzieci

DZIEKUJE ZA POMOC I FACHOWOSC. martyna jest wreszcie bez napadow i chetniej chodzi do szkoly. Pozdrawiamy i dziekujemy Terlikowscy z Martynka

DZIEKUJE ZA POMOC I FACHOWOSC.
martyna jest wreszcie bez napadow i chetniej chodzi do szkoly.
Pozdrawiamy i dziekujemy
Terlikowscy z Martynka