dr n. med. Adrianna Wilczek

REJESTRACJA: +48 603 785 509
Poniedziałek 9:00-14:00 i 17:00-19:00,
Wtorek - Piątek 9:00-14:00

Więcej informacji na www.neurologdziecięcywilczek.pl

Ponad 40 lat doświadczenia, w tym 20+ lat pracy klinicznej w Oddziale Neurologii Dziecięcej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu, w tym na stanowisku zastępcy ordynatora.
Staż zagraniczny z zakresu neurologii dziecięcej na Klinicznym Uniwersytecie w Luizjanie, USA.

Doktorat, 2004, Naukowy Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warsza...

Pani doktor ma swietny kontakt z dzieckiem.zawsze odpowiada na nurtujące pytania

Pani dr ma swietny kontakt i podejscie ,a pzrede wszystkim kompetencje i wiedze.Pomogla nam z dzieckiem chorym na rzadka chorobe spichrzeniowa.jestesmy zadowoleni.Polecamy

Serdecznie poleca Panią dr Wilczek moja córeczka jest jej pacjentką już dosyć długo choruje na epi kiedy pojawiły się napady drgawkowe szybko zareagowała zmieniała lek i już jest ok. Jestem zadowolona bo wiem że poświęca nam dużo czasu i o co bym nie zapytała to zawsze otrzymam konkretną odpowiedź. Naprawdę warto bo jest świetnym lekarzem.

Co moze powiedziec matka ,ktora ma ciezko chore dziecko z roznymi napadami i trafia do lekarza,ktory z cierpliwoscia i (szacunkiem jakiego nie spotkalam do mojej chorej coreczki) dobiera takie leczenie,ze w nocy mozemy po raz pierwszy od lat sie wyspac-bo nie ma napadow.I strach ot ,ze beda jest coraz mniejszy.Zycze wszystkim chorym na epi tego samego.

jest coraz mniejszy.Zycze wszystkim chorym na epi tego samego.

Super kontakt z dzieckiem, pełne zrozumienie problemów rodziców kompetentna i profesjonalna w tym co robi ZDECYDOWANIE POLECAM Anna Kolasa

Super kontakt z dzieckiem, pełne zrozumienie problemów rodziców
kompetentna i profesjonalna w tym co robi
ZDECYDOWANIE POLECAM Anna Kolasa

Cudowny człowiek w kontakcie z dziećmi .Długo analizuje,szczegółowo pyta o wszystko( i rodziców zdrowie też) Spokojna i przyjazna dziecku.Dzieki zaleconemu postępowaniu z malutką Natalią nadrobiliśmy zaległosci bez rehabilitacji. A nie jak moje koleąnaki od razu na ćwiczenia i to przykre dla dzieci. Warto zapłacić za wizyte u kompetentnego lekarza

A nie jak moje koleąnaki od razu na ćwiczenia i to przykre dla dzieci.
Warto zapłacić za wizyte u kompetentnego lekarza

kompletnie nie zgadzam sie z opinią-owa pani doktor badała mojego synka " w locie" i bez zadnych wyników stwierdziła, że z dziecka jest warzywko i mam sobie dac spokój z jakimikolwiek badaniami w tym genetycznymi. "Chciałaym" aby pani doktor teraz zobaczyła moje dziecko. na pewno by sie zdziwiła; a juz na pewno nie powiedzialaby ze jest specjalistka w rozpoznawaniu rzadkich chorób.

Lekarz z powołania,rzeczowy,kompetentny.Uważnie słucha,wnikliwie bada,wypytuje o wszystkie problemy dotyczące dziecka ,nie tylko rozwój.Delikatnie i spokojnie bada dziecko,które o dziwo-pomimo różnych zmienianych pozycji nie płacze.Uderza szacunek do Rodziców..Wizyta trwa długo i nie trzba czekać godzinami pod drzwiami(przychodzi się na umówioną godzinę).Cena standartowa ,Warunki przyjemne.W pełni godna polecenia