dr Agata Dwilewicz

Psychiatra

Dodaj opinię Umów wizytę

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W marcu 2010r. zdobyłam tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Pięcioletnie szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Centralnym Szpitalu Klinicznym U.M. w Łodzi. Równolegle do szkolenia specjalizacyjnego ukończyłam trzyletni kurs Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie, której elementy wykorzystuję w codziennej pracy z pacjentami. Obecnie pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym i przyszpi...

Pani doktor Agata jest wspaniałym lekarzem leczę się już u pani Agaty od siedmiu lat jest wrażliwy delikatnym sympatycznym lekarzem bardzo mocno szanuje panią Agatę dzięki niej potrafię żyć ze swoją chorobą zawsze ma pomóc że strony pani Agaty mogę zawsze na nią liczyć pozdrawiam gorąco przesympatyczna panią Agatę

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Łódź"?

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091