lek. dent. Agata Gajewska-Ziobroń

Pani doktor profesjonalnie i z dużą uwagą podeszła do zabiegu, żadnych zastrzeżeń co do przebiegu leczenia. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz, dobre podejście do pacjenta. Gabinet bardzo dobrze wyposażony. Godny polecenia..

Ogólnie miła dentystka, natomiast z przykrością muszę stwierdzić, że naciąga na dodatkowe koszty. Zgłaszałam reklamację zęba (który jak się okazało był źle leczony!), ale pani doktor tak sprytnie wybrnęła z sytuacji, że "to" nie podlegało reklamacji według niej. Zgodziłam się na dodatkowe koszta, a w efekcie końcowym ząb został naprawiony u zupełnie innego dentysty, bo już nie chciałam się dać naciągnąć po raz kolejny! Gabinet jest czysty i nowoczesny, natomiast warto zastanowić się nad wykonywaniem poważniejszych zabiegów, gdyż późniejsze reklamacje mogą nie być uwzględnione. W skali 1-5 oceniłabym na 3.

w ogóle nie potrafi wykonać piaskowania i skalingu,robi to bardzo niedokładnie i mówiąc brzydko na odwal się.nie polecam tej Pani,ponieważ człowiek płaci grube pieniądze za źle wykonaną pracę