lekarz Agata Gałązka

wspamiały Czlowiek , świetny lekarz oddany pacjentowi , budzacy zaufanie , dziekuje za opieke w czasie udaru

Osoba polecona przez innych lekarzy oraz znajomych - zaufanie do kompetencji. W mojej ocenie - osoba niekompetentna i ordynarna. Brak udzielania odpowiedzi na proste pytania. Zero kontaktu w trakcie badania. Brak wytłumaczenia wyniku badania.

Cudowna osoba,wspaniały neurolog. Słuchająca pacjenta, mająca czas dla niego .Poswięcająca sie całkowicie swej pracy.

Sucha Beskidzka - neurologia: taki powinien być szpital i tacy lekarze! Pani doktor Gałązka przewodzi zespołowi znakomitemu a nie "grupie urzędników medycznych". Dziękuję i POLECAM!

Ogromna wiedza, absolutne poświęcenie dla ludzi, trafne diagnozy. Ta Pani Doktor uratowała mi życie. Nie mam słów, którymi mogłabym wyrazić wdzięczność.

Dziekuje Pani doktor Agacie za uratowanie mojego życia... W ostatnim momencie trafiłam do szpitala w Suchej Beskidzkiej,gdzie po 10 dniach błąkania się od lekarza do lekarza nikt nie umiał postawić diagnozy. Z zapaleniem mózgu i rdzenia kręgowego trafiłam w ręce Pani doktor i dzięki Bogu teraz mogę cieszyć się życiem... !! Pani doktor jest aniołem nie człowiekiem. Jest osobą bardzo uprzejmą i zaangażowaną w leczenie pacjenta... Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor wszystkim tym którzy potrzebują pomocy profesjonalisty neurologa.!!

Dzięki tej Pani wyszłam z udaru i nie ma po nim żadnego śladu. Pani Gałązka jest absolutnie kompetentnym lekarzem a do tego wspaniałym człowiekiem. Rzetelna, zaangażowana, skuteczna w działaniu, poza tym skromna i bardzo uprzejma dla pacjentów. Oby było więcej takich lekarzy! Pozdrawiam serdecznie. Nigdy nie zapomnę Pani. Marta

Marta

Właściwie to nie ma takich słów żeby podziękować. Życzę wielu sukcesów w dalszej zawodowej pracy. Pozdrawiam bardzo...Artur

Dziękuję pani lek.med za uratowanie mojego życia w Myślenickim szpitalu. "Argi" pseudo. Dzięki pani cieszę się życiem i nie umarłem na serce