dr n. med. Agata Gruna-Ożarowskadr n. med. Agata Gruna-Ożarowska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agata Gruna-Ożarowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Po studiach przez wiele lat pracowałam jako pediatra w przychodni rejonowej, dyżurowałam w oddziale noworodkowym i w pomocy wyjazdowej.

Edukację medyczną uzupełniłam o podyplomowe studia doktoranckie, pracując przez kilka lat w Poradni Zaburzeń i Wad Rozwojowych AM we Wrocławiu, zajmującą się usprawnianiem niemowląt.

Następnie rozpoczęłam pracę w Oddziale Neurologii Dziecięcej, gdzie pracowałam przez 12 lat (obecnie już tylko tam dyżuruję).

U pacjentów z padaczką lekooporną stosu...

bardzo miła sympatyczna pani doktór dobrze tłumaczy

bardzo miła sympatyczna pani doktór dobrze tłumaczy

pani doktor jest świetnym specjalistą jest kompetentna i uprzejma ma podejście do dzieci bardzo żałuje że odeszła z naszej przychodni we Wrocławiu przy ul Żelaznej mam jednak nadzieję że moze wróci bo takiej drugiej lekarki się nie znajdzie anioł z pani doktor nie człowiek szczerze polecam

pani doktor jest kompetentna, poświęca dużo uwagi pacjentowi, bardzo dokładnie bada, jest bardzo uprzejma i zdecydowanie godna polecenia.