lekarz Agata Kachel-Flis

Onkolog

Bardzo polecam Panią Doktor, wizyta w poradni immunologicznej na najwyższym poziomie, wiedza, podejście, poświęcony czas. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Niesamowita lekarka, której zależy na życiu drugiego człowieka. Jestem ogromnie wdzięczna, że miałam możliwość trafić do Pani Doktor. Ogromna wiedza, empatia i taka naturalność w relacjach z pacjentem. Dziękujemy za wszystko ♥️

Pani Doktor spadła nam z nieba, prawdziwy anioł. Pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje, otrzymaliśmy wyczerpujące informacje na temat leczenia. W błyskawicznym tempie przeprowadzone zostały wszelkie badania i rozpoczęliśmy chemioterapię. Polecamy Panią Doktor wszystkim pacjentom zmagającym się z chorobami nowotworowymi.

Na ten moment to najlepsza lekarka w dziedzinie onkologii, z którą miałam do czynienia. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest spokojna i bardzo uprzejma. Zleca tylko te badania, które są konieczne i których wymaga terapia na danym etapie. Dziękuję Pani Doktor za empatię i zrozumienie, którego w tych czasach tak bardzo brakuje.

Rzetelna, sympatyczna, z sercem do pacjenta. Mimo karygodnych warunków...jeden lekarz na kwalifikacji do chemii, na poradni i na oddziale a pacjentów multum...plus wypełnianie dokumentacji, bez pomocy asystenta...mila i ciepłe słowa w trudnej przecież dla pacjenta sytuacji.

Bardzo rzetelna l pani Doktor. Super podejście do człowieka, teraz tego bardzo brakuje. Polecam z całego serca.

Bardzo rzetelna l

Badzo dziękuję Pani Doktor za pomoc w leczeniu mojego Taty, za indywidualne podejście, rzetelną, fachową diagnozę, olbrzymie zaangażowanie w znalezienie sposobu na leczenie bardzo ciężkiej choroby. Dziękuję za okazaną empatię, cierpliwość i nadzieję, że nie ma rzeczy niemożliwych.

100% kompetencji i zaangażowanie , nie ma rzeczy niemożliwych. Każdemu życzę takiego lekarza, rak przestaje być tak straszny.

Przede wszystkim wspaniała, ciepła, pełna troski, współczucia i zaangażowania osoba. Znakomity, kompetentny lekarz.