lekarz Agata Kalicka

Pulmonolog

Jestem bardzo pozytywnie zadowolony i z przyjemnością polecam wizytę u Pani doktor. Mało jest lekarzy z tzw. powołania a Pani Agata lubi swoją pracę, jest miła i kompetentna. Daję szóstkę!

Kto pisze takie niestworzone rzeczy o Pani Doktor Agacie Kalickiej ,jest w błędzie. Moja mama leczy się u Pani doktor , i to właśnie Pani postawiła trafna diagnozę. Moja mam odwiedza co 3-4 miesiące gabinet Pani doktor Kalickiej i po wizycie wychodzi z gabinetu bardzo zadowolona, a pani pisze, ze jest osoba oschła i mało tłumaczy o chorobie. Moja mama jest dowodem na to ,ze dzięki Pani doktor cieszy się dobrym zdrowiem a ma już 67 lat. Proszę wiec nie pisać takich rzeczy o Pani doktor, gdyż kto pod kim dołki kopie sam może wpaść w nie nie wiadomo kiedy............ oczernić drugiego człowieka to bardzo brzydka sprawa, później grzej to będzie naprawić, gdyż w internecie nikt nie jest anonimowym............

Jestem bardzo pozytywnie zadowolona i z przyjemnością polecam wizytę u Pani doktor. Mało jest lekarzy z tzw. powołania a Pani Agata lubi swoją pracę, jest miła i kompetentna. Daję szóstkę!

Brak kompetencji, dla lekarza dobro pacjenta winno być wartością nadrzędną, nawet w przypadku pomyłki, błędu w sztuce lekarskiej powinien bezwzględnie przyznać się do błędu i pomóc znaleźć pomoc u bardziej doświadczonego specjalisty. Finał leczenia z pomocą tej "specjalistki" jest taki, że "zabrała" dziadkowi 3 m-ce życia i leczenia, ukrywając stan rzeczywisty chcąc tym samym zatuszować swoje nieudolne wykonywanie obowiązków, gdzie w przypadku leczenia nowotworu płuc każdy dzień jest na wagę złota. Stanowczo odradzam leczenie przypadków związanych z chorobami płuc, u tej "ekspertki" od wszystkiego, która jest zatrudniona w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy

Zawsze miła i fachowa pomoc ze strony pani doktor, zna się na tym co robi, jest prawdziwym fachowcem w tej dziedzinie. Polecam ją wszystkim.

Nie mam zdania o kompetencjach Pani doktor,gdyż mój kontakt z nią dotyczył choroby w której nie mogło już być mowy o leczeniu/opieka paliatywna/.Być może jest dobrym pulmonologiem,ale nie ma podejścia do chorego i rodziny co w przypadku opieki paliatywnej jest bardzo ważne.Jest oschła, udziela bardzo niewielu rad rodzinie,poświęca bardzo mało czasu i sprawia wrażenie jakby przyszła tylko po to aby "odfajkować"obowiązkową wizytę.Znajomi korzystali również z opieki tego samego hospicjum domowego ,ale mieli innego lekarza,którego sam widok poprawiał samopoczucie chorego.Niestety o Pani doktor powiedzieć tego nie mogę.

Bardzo mila , kompetentna osoba i wzbudza zaufanie . Polecam tego lekarza

Bardzo mila , kompetentna osoba i wzbudza zaufanie . Polecam tego lekarza

Wyjątkowo kompetentna,patrząca na chorobę pod różnymi aspektami,życzliwa i wzbudzająca zaufanie.

Pani doktor Agata Kalicka to lekarz kompetentny,dobry specjalista,godny polecenia innym.

Bardzo dobry lekarz znajoący się na swej specjalizacji..

Bardzo dobry lekarz znajoący się na swej specjalizacji..