dr n. med. Agata Karnowska

Psychiatra

Żeby ocenić kompetencje, trzeba posiadać fachową wiedzę - dlatego na ten temat się nie wypowiadam. Jako zwykły pacjent wiem tylko, że doktor Karnowska bardzo mi pomogła. Jakby zdjęła stukilogramowy ciężar z moich pleców, sprawiła ,że znowu zacząłem się uśmiechać . Kto miał podobne problemy , zrozumie jak wiele to znaczy. Nie znajduję dla Niej słów wdzięczności. Jest osobą bardzo ciepłą i taktowną , a przy tym konkretną. Co do strony finansowej- nie mam żadnych zastrzeżeń- po dobraniu odpowiednich dla mnie leków, przepisuje je w ilościach wystarczających na dłuższy czas , nie wymuszając w ten sposób zbyt częstych wizyt i nie generując nadmiernych kosztów dla pacjenta, z czym w przypadku innych lekarzy można się spotkać.

Bardzo dobry lekarz. Powrócilam do zdrowia i znów chce mi sie żyć a mam dla kogo. To żaden wstyd, że czasami nie radzimy sobie z tym co nas w zyciu spotyka, szczęściem jest, że spotykamy na drodze osoby które są w stanie nam pomóc. Pani doktor bardzo mi pomogła.

Pani doktor wyleczyła moją nerwice. Myślałam, że nic już mi nie pomoże i będę się z tą chorobą meczyc całe zycie, ale dzieki Pani Agacie powli wróciłam do zywych. Pani doktor odpowiednio dobrała leki i ich dawkę, zawsze miała dla mnie dobre słowo. Bardzo ciepy człowiek, widać, że zależy jej na zdrowiu pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśniała, odpowiadała na wszystkie pytania, zawsze uśmiechnieta. Profesjonalista zdecydowanie godny polecenia.

Pani Karnowska jest lekarzem, jakiego nigdy dotąd nie spotkałem, bardzo uprzejma a przede wszystkim skuteczna. Trafnie dobiera leki, powodując szybki powrót do zdrowia. Polecam wszystkim.

A ja lecze sie "publicznie", tzn na fundusz zdrowia. i nie pamietam, zeby pani doktor powiedziala mi kiedykolwiek, ze nie ma dla mnie czasu, albo, ze "czas wizyty minal". zawsze poswieca mi tyle czasu i potrzebuje. Swoja droga jak ktos idzie do gabinetu prywatnego to powinien spodziewac sie, ze wizyta kosztuje. Sama pracuje "w uslugach dla ludzi", jestem kosmetyczka. a koszt uslugi zawiera moja prace, nie tylko sam material. poza tym oplaty lokalowe i podatek. kolega poprzednik chyba nie wzial pod uwage tego. zycze pani doktor duzo zdrowia i dziekuje za pomoc

Sympatyczna osoba.Kompetentna jako lekarz.Empatyczna.Trafilam do p.dr w stanie ciezkiej depresji.Ledwo "zwlokłam się"z łóżka.Na wizycie po prostu z bezsilności wobec swojego stanu ducha rozpłakałam sie.Pamietam,że p.dr powiedziała,iz kiedys bede sie smiac ze swojego stanu psychicznego i ze szybko wroce do zycia.( to tak skrotowo pisze).I tak sie stalo.Po miesiacu leczenia wrocilam do normalności.Polecam tego lekarza!!!! Jestem pracownikiem sluzby zdrowia i z tego tytulu zaplacilam za wizyte połowe należności ( a to dodatkowy plus dla tego lekarza).

Bardzo fachowa pomoc, nie liczy czasu na wizycie, uprzejma, ludzka, miła, kompetentna osoba na odpowiedzialnym stanowisku. Polecam każdemu znajomemu, 3 osoby z mojego polecenia również bardzo zadowolone. Perfekcyjnie dobiera leki. Dba o człowieka. Od kilku lekarzy wcześniej nie dostałam pomocy, a wręcz odpowiedź, że tak fatalnymi przypadkami się nie zajmują. Pani doktor nigdy nie dała mi odczuć, że jestem nienormalna. Potrafi budować w człowieku wiarę w siebie. Leczę się od 2 lat u Pani doktor.

Bardzo polecam wizyty u pani Agaty Karnowskiej jest uprzejmą.kompetentną osobą. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i dobiera leki zgodnie ze schorzeniem. Nie patrzy na zegarek i pieniądze. Oby więcej takich lekarzy było w naszym Kraju.

Diagnoza i dobór leczenia 100% . Jestem trakcie rozwodu i paru innych problemów - od kilku tygodni wstaję z uśmiechem na ustach . Dziękuję

Pani doktor jest pełna empatii, wspaniale słucha, do problemu podchodzi indywidualnie. Odpowiedni dobór leków sprawia, że moje problemy z nerwicą lękową zaczynają mijać. Dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Sosnowiec"?

Agata Cichoń-Lenart

Sosnowiec
zoz Warszawa
ul.sienkiewicza 38
05-071 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZBM Zdrowie s.c.
Powstańców Warszawskich 64 B/1
41-902 Bytom