dr n. med. Agata Karnowska

Psychiatra

Bardzo dobra ,znająca się na problemach psychicznych-zawsze miła uśmiechnięta wzbudzająca optymizm-człowiek dusza

Polecam super człowiek i lekarz, nie stwarza dystansu, miód na duszę,polecam każdemu

Bardzo fachowa pomoc, nie liczy czasu na wizycie, uprzejma, ludzka, miła, kompetentna osoba na odpowiedzialnym stanowisku. Polecam każdemu znajomemu, 3 osoby z mojego polecenia również bardzo zadowolone. Perfekcyjnie dobiera leki. Dba o człowieka. Od kilku lekarzy wcześniej nie dostałam pomocy, a wręcz odpowiedź, że tak fatalnymi przypadkami się nie zajmują. Pani doktor nigdy nie dała mi odczuć, że jestem nienormalna. Potrafi budować w człowieku wiarę w siebie. Leczę się od 2 lat u Pani doktor.

wspaniały bardzo miły, usmiechniety,kompetentny lekarz

wspaniały bardzo miły, usmiechniety,kompetentny lekarz

Polecam dr Karnowska. Lecze sie od pol roku i systematycznie widac efekty.

Polecam dr Karnowska. Lecze sie od pol roku i systematycznie widac efekty.

-((( nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam

-((( nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam

Pani doktor jest pełna empatii, wspaniale słucha, do problemu podchodzi indywidualnie. Odpowiedni dobór leków sprawia, że moje problemy z nerwicą lękową zaczynają mijać. Dziękuję.

Bardzo polecam wizyty u pani Agaty Karnowskiej jest uprzejmą.kompetentną osobą. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i dobiera leki zgodnie ze schorzeniem. Nie patrzy na zegarek i pieniądze. Oby więcej takich lekarzy było w naszym Kraju.

Diagnoza i dobór leczenia 100% . Jestem trakcie rozwodu i paru innych problemów - od kilku tygodni wstaję z uśmiechem na ustach . Dziękuję

Bardzo dobry lekarz. Wyciąga z deprechy, tłumaczy, odpowiada na wsztystkie pytania. Profesjonalizm i ludzkie podejscie do człowieka. Polecam