lekarz Agata Kubisty-Śmiałek

Lekarz medycyny pracy

Lekarz notorycznie uprzykrzający życie pracownikom, którzy starają się o pracę. Myśli pani doktor, że badania i zaświadczenia od innych lekarzy są ad hoc, od razu. Pani Doktor jak Pani widzi problem to proszę skierować interesanta do lekarz medycyny, który przynajmniej nie stwarza problemu i można normalnie pracować a nie utrudniać życia. Chyba, że zapewni Pani co poniektórym pieniądze na utrzymanie rodziny. Chyba trzeba ten gabinet skontrolować.

Świetna Pani Doktor. Przyjazna pacjentowi, miła, kompetentna i zawsze uśmiechnięta. Badania bardzo szybko, sprawnie i kompleksowo. Ceny przyzwoite. POLECAM!

Lekarz kompetentna i widać znająca się doskonale na swojej pracy, jednak bardzo nieuprzejma. Patrzyła na moją sprawę z góry, nie miała czasu i ogólnie podeszła z wyrzutem że w ogóle jest jakiś pacjent. Jeżeli nie boicie się poniżenia to polecam. W innym wypadku radzę poszukać kogoś z lepszym podejściem do pacjenta...

Rewelacyjna i kompetentna! Pomogła mi kiedy na pogotowiu i w multimedzie zwalili wszystko na stres. Okazało się że to poważna choroba układowa. Pani Agata zrobiła badania i doradziła gdzie dalej iść!

Zastanawiam się czy wszyscy opiniujący i ja byliśmy u tego samego lekarza. Bo ja mam odmienne zdanie na temat wiedzy p. doktor. Tym bardziej, że zamiast pacjentowi pomóż to spycha interesantów do innych specjalistów. Nie polecam

to świetna lekarka bardzo mi pomogła leczę się już u niej 3 lata gdyby nie ona to nie wiem w jakim stanie bym teraz była pozdrawiam ją bardzo oraz polecam

Kompetentna i dociekliwa w wywiadzie pacjenta, nie bagatelizuje żadnych informacji,stara się pomóc pacjentowi pamiętam te słowa: (nie zgrywamy twardziela pani R.)gdyby nie Pani doktor Agata nie wiem jak potoczyłyby się sprawy dalej, przy tym miła i uprzejma. Naprawdę godna polecenia, nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Dziękuję bardzo!!!

Dziękuję bardzo!!!

Takich Lekarzy jak Pani Agata to ze świeczką szukać !!! Brakuje tych punktów w skali, aby wyrazić zadowolenie oraz podejście do pacjenta

Takich Lekarzy jak Pani Agata to ze świeczką szukać !!!

Najbardziej profesjonalny lekarz z jakim miałam do czynienia. Najbardziej żenujące jest to, że takich rzetelnych i naprawdę dobrych lekarzy policzyć można na palcach jednej ręki. Dr Kubisty zajmuję w tym rankingu pierwsze 4 miejsca. Prawdziwy lekarz z powołania.