lekarz Agata Kujawa-Szewieczek

Pani Doktor jest wspaniałą osobą, otoczyła mnie znakomitą i bardzo fachową opieką. Odznacza się ponad to dużą dozą empatii. Kilka razy dziennie sprawdzała stan zdrowia i wprowadzała niezbędne modyfikacje leczenia, dzięki temu wszystko szybko zaczęło wracać do normy. Dziękuję za wszystko.

Nie poznałem nigdy tak serdecznej lekarki, tak serdecznego człowieka jak Pani doktor. Po kilku minutach rozmowy, długich badań, walki o życie czułem, iż osobę tą znam od wieków. Nad wymiar uprzejma a przy tym prawdomówna. Krótko - dziękuję za drugie życie, które jest DAREM. Uważam, że dzięki Pani doktor - żyję.

Krótko - dziękuję za drugie życie, które jest DAREM.
Uważam, że dzięki Pani doktor - żyję.