lekarz Agata Makarewiczlekarz Agata Makarewicz - zdjęcie profilowe

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

2,9
2,9
2,7

Specjalista psychiatrii oraz psychiatrii dzieci i młodzieży.

Zajmuje się diagnozą i terapią psychiatryczną dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przeprowadza ...

Specjalista psychiatrii oraz psychiatrii dzieci i młodzieży.

Zajmuje się diagnozą i terapią psychiatryczną dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przeprowadza kompleksową diagnostykę zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Prowadzi terapię dzieci, młodzieży i dorosłych w kryzysach psychicznych.

Szczególną wagę przykłada do współpracy z rodzinami oraz otoczeniem edukacyjnym, tak istotnym w procesie zdrowienia.

Uważam, że Pani doktor jest osobą, która nie słucha. Uważa się za co najmniej Boga. Nie polecam, żałuję że w ogóle miałam styczność z tą osobą. Jest o wiele więcej lepszych Specjalistów od tej Pani. Tak uważam. Być może ma wiedzę, ale nie potrafi jej dobrze wykorzystać. Być może dla Innych osób jest świetnym specjalistą. Dla mnie nie.

Panią Agatę poznałam w trakcie mojej hospitalizacji psychiatrycznej, miałam wtedy 18 lat. Była czwartym specjalistą z którym miałam kontakt i pierwszym któremu udało mi się pomóc. Miałam wobec niej dużo buntu, a ona miała na mnie pomysł. Równocześnie z leczeniem psychiatrycznym przeszłam przez wieloletnią psychoterapię, od której wcześniej sprytnie próbowałam uciekać. Podczas regularnych spotkań w szpitalu, później już poza nim, rewolucję przeszła cała moja rodzina. Mam w niej ogromne wsparcie, myślę że dzięki leczeniu dziecka poprzez pracę całej rodziny, wszyscy mamy dziś większy wgląd w siebie a nasza relacja jest bliska i świadoma.
Dzisiaj mam 28 lat. Obecnie jestem w remisji nawracających zaburzeń depresyjnych. Mam za sobą, na szczęście już odległe próby samobójcze, wyjście z zaburzeń odżywiania, kilka epizodów depresyjnych, kilka kontrolowanych prób zejścia z leków. Podczas naszej 10-letniej relacji terapeutycznej zdobyłam narzędzia do walki. Jestem żywym sukcesem Pani Agaty i mojego psychoterapeuty, mam w sobie ogrom wdzięczności dla nich, moich bliskich, ale przede wszystkim dla siebie samej. cieszę się z tego że jestem, że czuję, że doświadczam. Pojawiły się marzenia i plany, po latach fantazjowania o śmierci. Ze wsparciem Pani Agaty i naprawionych przez nią rodziców, skończyłam studia medyczne w tempie moich rówieśników i wykonuję zawód, który daje mi mnóstwo satysfakcji, wciąż się kształcę. współtworzę szczęśliwy związek, wciąż uczę się budować nowe, zdrowe relacje, mierzę się z samotnością wśród zapracowanych rówieśników.
Dostałam szansę i podjęłam ją. DZIĘKUJĘ! Życzę takiej samej i ogromu wytrwałości wszystkim którzy są w takiej sytuacji w jakiej byłam ja. Pokory i czujności! Bo zdrowie psychiczne to nie wartość stała, tylko działanie nas samych w okolicznościach, których często sobie nie wybieramy. Powodzenia! A za mnie trzymajcie kciuki :)

Zdecydowanie odradzam tą panią. Coś okropnego pod każdym względem. Ludzie nie idźcie do niej. Wystarczy, że moja córka do niej trafiła i teraz mam same kłopoty. Szkoda zdrowia i pieniędzy.

Niefachowa, arogancka, nie odbiera telefonów, brak zainteresowania pacjentem, nie potrafi sprecyzować czemu zdiagnozowała pacjenta tak, a nie inaczej, traktowała personel medyczny z wyższością, nie potrafi się przyznać do własnego błędu Definitywnie najgorszym, co zrobiłam mojej córce było wysłanie jej do tej lekarki, skazała ją na ogromną traumę.

Nie polecam. Na siłę wciskała mi leki i straszyła żebym je brał, chociaż już miałem od nich silny refluks. Nie wytłumaczyła prawie wogóle mojej sytuacji. Wizyty które kosztowały z 200 zł każda były krótkie i nic nie pomagały. Wysłała do psychologa nie podając powodu. Pytała na wizytach o życie prywatne zamiast o zdrowie, była niesłowna tzn. Mówiła że wcześniej przestanę brać leki a po czasie jak o tym mówiłem to kazała brać dłużej. Na gorszą pomoc nie mogłem trafić.

Jestem zszokowana wręcz oburzona zachowaniem Pani Doktor bardzo nie uprzejma. Byliśmy na wizycie NFZ na Głuskiej gdzie Pani wręcz wyżywała swoją frustrację i chyba złe samopoczucie w gabinecie na pracownikach przy czym byłam obecna z dzieckiem .Nie wyobrażam sobie jak można tak traktować ludzi zero szacunku do pacjenta który musi słuchać komentarzy i uwag niedotyczących wyzyty i leczenia dziecka . Jeżeli ktoś chce się czuć jak intruz to zapraszam do Pani Doktor ja napewno więcej nie skorzystam z jej usług .

Wspaniała Pani Doktor, pomogła nie tylko naszemu dziecku, ale i całej naszej rodzinie. Jesteśmy pod stałą opieką Dr Makarwicz już od 7 lat. To zdecydowanie najwspanialszy lekarz jakiego spotkaliśmy na naszej trudnej, wieloletniej drodze leczenia i życia z dzieckiem z zaburzeniami obsesyjno kompulsywnymi. Bardzo profesjonalna, niezwykle ciepła i kompetentna. Polecamy z całego serca!

Bardzo profesjonalna, niezwykle ciepła i kompetentna. Polecamy z całego serca!

Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta, na wizytach nie chciała rozmawiać za dużo o chorobie i leczeniu, tylko wolała wypytywać o życie prywatne, gdzie studiuje brat, co robi babcia itp. Przepisywała dużo silnych leków, a po skarżeniu się na skutki uboczne, nie chciała ich zmieniać, tylko bagatelizowała problem i proponowała zwiększenie ich dawki. Wyśmiała mój epizod psychotyczny i była bardzo złośliwa. Stanowczo nie polecam, brak empatii i niewielkie zainteresowanie pacjentem.

Super lekarz,polecam serdecznie Panią doktor,bardzo miła i kompetentna osoba,wysłuchała mnie bardzo dokładne na 1 wizycie i wyjaśniła co mi jest.Bardzo polecam

Pani doktor nieuprzejmie się zwracała, zlekceważyła swój obowiązek poufności. Zdecydowanie odradzam i nie polecam