lekarz Agata Marchwiany

2,2
2,2
1,8
1,8

Temu człowiekowi powinno zabronić się pracy z organizmem żywym. Mam głęboką nadzieję, że tej Pani zostaną odebrane prawa do wykonywania zawodu. "Lekarz" bardzo zarozumiały, arogancki, nieuprzejmy, nie posiada odpowiednich kompetencji i wiedzy, nie potrafi zlecić odpowiednich badań, zmienia dotychczasowe służące pacjentowi leki, w gabinecie siedzi za karę, nie nadaje się do kontaktu z ludźmi, nie posiada cech lekarza, sądzę, że z zwykłego bólu palca można byłoby umrzeć gdyby polegać na wiedzy tego kogoś !

Jak już ktoś wspomniał, mocny makijaż, lekceważące podejście do pacjenta. Dodatkowo pani doktor ma braki i nie aktualizuje swojej wiedzy. Kiedy na wizycie powiedziałam, że karmię córkę piersią (córka miała wówczas ok 13 msc) pani doktor powiedziała, że należy ją odstawić bo karmienie dziecka w tym wieku "nie daje już żadnych korzyści". Jest to nieprawda i jest to sprzeczne z aktualną wiedzą, badaniami naukowymi oraz zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia. Żałuję, że nie zgłosiłam tego odpowiednim instytucjom gdyż opinie wygłaszane przez tą lekarkę nie tylko są fałszywe ale także szkodliwe.

Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia. Leczy z powołania i interesuje się zdrowiem pacjenta. W razie konieczności, zleca odpowiednie badania, by wykluczyć niepokój.

Nie polecam tej lekarki ! Nie miła, traktuje pacjenta jak intruza i robi miny jakby była tam za karę ! Na moje pytania odpowiadała od niechcenia. Jeżeli nie chcecie się poczuć, jak ktoś gorszy od tej Pani, nie idźcie do niej, stanowczo odradzam, ponieważ traktuje pacjenta z góry.

Pani zwraca bardziej uwagę na mocny makijaż i długie tipsy, niż na pacjenta i przekazanie potrzebnych informacji. Pacjent traktowany jest jak ktoś, komu nie warto nic mówić, bo i tak nie zrozumie. Ogólnie nie polecam również przychodni Pro Med Centrum w Bytomiu (Łużycka 7), ponieważ styl pracy przypomina tam poprzednią epokę. Jest wiele nowych przychodni, które nie traktują pacjenta jak nieproszonego gościa.