lekarz Agata Markiewicz

Wizyta opóźniona o prawie pół godziny, mimo że była na 8:30, a na miejscu lekarz prosi o dopłatę 100 zł za poświęcenie 2 minut by wypisać receptę przy okazji. Brak szacunku do czasu pacjenta, a bardzo duży koszt wyceny własnego czasu. Nie polecam, brak empatii, zrezygnowałem po tej informacji od lekarza z wizyty po 3 minutach.

Jeśli ktoś ma kłopoty kardiologiczne, polecam panią doktor Markiewicz! Jestem zadowolony, że do niej trafiłem, bo poprzedni lekarz bagatelizował moje dolegliwości. Na szczęście - mam nadzieję, wszystko na dobrej drodze!