mgr Agata Musiał

Dietetyk

Absolwentka kierunków Dietetyka i Psychodietetyka na Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Uczestniczyła w wielu konferencjach naukowych oraz warsztatach i szkoleniach dotyczących żywienia w jednostkach chorobowych.
Oferuje poradnictwo w chorobach cywilizacyjnych, takich jak: dieta w nadwadze, dieta w otyłości, dieta w miażdżycy, w nadciśnieniu, dieta w insulinooporności, dieta w cukrzycy a także dieta w chorobach tarczycy, dieta w Hashimoto, dieta przewodu pokarmowego.

Mam bardzo dobre wrażenia po pierwszej wizytcie. Pani Agata zadawała szczegółowe pytania zarówno o moje preferencje żywieniowe jak i o dolegliwości, które mnie dotyczą. Zaleciła mi zrobienie dodatkowych badań, aby mieć pewność w czym jest problem. Wydaje mi się,że patrzy na organizm bardzo całościowo i bardzo mi to odpowiada. Na dodatek jest bardzo miłą i energiczną osobą i dzięki niej uwierzyłam,że uda mi się schudnąć, a przede mną jeszcze dużo kilogramów do zrzucenia. Szczerze polecam!