lekarz Agata Paluch

Ginekolog

Super ginekolog. Pełen profesjonalizm, duża wiedza i empatia. Jestem stałą pacjentką i jestem bardzo zadowolona. Warto poczekać dłuższy czas w poczekalni dla takiego lekarza.

Gorąco polecam! Pani doktor fenomenalna! Przemiła, serdeczna, spokojna, bardzo konkretna i kompetentna osoba. Cieszę się że trafiłam właśnie do niej! Jest moim pierwszym ginekologiem i za nic w świecie nie zamierzam tego zmieniać! Naprawdę warta polecenia!

Bardzo miła, spokojna Pani Doktor. Byłam już u 2 lekarzy, każdy nie potrafił podjąć konkretnego kroku w celu dalszego leczenia, Pani Doktor bez namysłu wysłała na odpowiednie badania. Szczegółowy wywiad i kompleksowe spokojne, dokłądne badanie. Polecam serdecznie.

Polecam serdecznie.

Panią Doktor sercdecznie polecam. Kompetenta, przemiła, dokladna i sumienna a także bardzo konkretna :)

dr Agata Paluch to znakomity lekarz, dokładny, sumienny, dbający o pacjenta. Mam prawie 70 lat i w życiu korzystałam z porad wielu ginekologów, dr Paluch jest jedną z najlepszych. Życzę Jej dużo zdrowia i siły dla pacjentów i radości w życiu osobistym.

Życzę Jej dużo zdrowia i siły dla pacjentów i radości w życiu osobistym.

Panią Doktor polecam z czystym sumieniem! Kompetenta, przemiła a co najważniejsze dokładna. Najlepsza!

Polecam Panią Doktor Agatę Paluch.Jest bardzo sympatyczna i przedwszystkim skupiona na pacjencie !!! Godna polecenia

Z czystym sumieniem poleca Pania Doktor. Świetne podejscie do pacjenta. Bardzo miła i kompetentna. Polecam!!!!

Polecam, lecze się u Pani doktor juz kilka lat, super osoba :)

Polecam, lecze się u Pani doktor juz kilka lat, super osoba :)