lek. dent. Agata Strzemkowska-Jakiel

Dzisiaj korzystałem z pomocy Pani Doktor. Ukruszył mi się fragment jedynki. Jestem tu przejazdem. Dwa dni temu zadzwoniłem i nie było problemu z przyjęciem. Wykonała Pani Doktor rekonstrukcję bardzo fachowo. Mam wrażenie jakbym miał nowy ząb. Zapytałem o poradę w sprawie innego zęba. Udzieliła mi kompetentnej i rzetelnej odpowiedzi. Fachowa i kompetentna osoba na swoim miejscu. Jestem pełen uznania dla Pani Doktor. POLECAM

Pani doktor bardzo profesjonalnie realizuje plan leczenia zaczynając od diagnozy po realizację kolejnych etapów leczenia.szczegółowo zapoznaje pacjenta ze stosowanymi metodami leczenia przedstawiając alternatywy leczenia..jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu. Polecam

Pani Agata Strzemkowska-Jakiel od wielu lat jest moim lekarzem . Od pierwszej wizyty wiem że moje zdrowie powierzyłam osobie o bardzo wysokich kompetencjach. Zawsze dużo poświęca czasu na leczenie i profilaktykę, zawsze doradzi .Polecam.

NIE POLECAM!!!! Pani doktor była nie uprzejma. Po leczeniu przez nią zęba zrobił mi się stan zapalny i musiałam jeździć po innych dentystach żeby to naprawili. Do tego przy rozwierceniu chorego zęba uszkodziła zdrowego obok i zostawiła dziurę.

NIE POLECAM!!!!

Korzystam od lat, Pani Stomatolog jest niesamowicie dokładna i profesjonalna, dba o pacjenta, doradza bardzo konkretnie, podczas wizyt czuć doświadczenie. Jestem stałą pacjentką.

A ja polecam!!!. Lekarz, który leczy bardzo starannie i dokładnie. Rozmawia z pacjentem, tłumaczy. Poświęca wystarczającą ilość czasu. Nie spotkałam się ze złym humorem lub niekompetencją.

NIE POLECAM KATEGORYCZNIE,NIEUPRZEJMA, NIE POTRAFI NAWET ZĘBA USUNĄĆ BEZ POZOSTAWIENIA JEGO RESZTEK, JAK JEJ HUMOR NIE DOPISUJE TO NAWET NIE WYLECZY DO KOŃCA UBYTGKÓW ZĘBA TWIERDZĄC,ŻE LECZENIE ZAKOŃCZONE POZOSTAWIAJĄC USZCZYRBANEGO ZĘBA I9 JAKIŚ SZARE COŚ