lekarz Agata Subocz

Alergolog, Pediatra

1,5
1,8
1,3

Zdecydowanie nie polecam. Zawsze spóźniona, nietaktowna, odwołuje wizyty wcześniej umówione bez podanie przyczyny, a później nie odbiera telefonu. Proszę się dobrze zastanowić czy na pewno chcecie państwo tam się "leczyć". Teraz przyjmuje też w Eskulapie w Żarach no i cóż- biedni pacjenci!

Proszę się dobrze zastanowić czy na pewno chcecie państwo tam się "leczyć".
Teraz przyjmuje też w Eskulapie w Żarach no i cóż- biedni pacjenci!

Pani Doktor zawsze jest spóźniona, przychodzi godzinę po czasie i nawet się nie spieszy. Zamiast przyjmować pacjentów rozmawia z pielęgniarką. Nie chciała wypisać zaświadczenia, bo to jest temat na osobną wizytę. Tłumaczyła, że jej płacą za wizytę, a nie za głowę. Stwierdziła, że nie jest od wypisywania leków. Nie polecam.

Nie polecam. Pani Doktor traktuje ludzi jak przedmioty. Brak szacunku, nigdy nie jest punktualna,pacjenci godzinami czekają na omówione wizyty, jest nieuprzejma do ludzi. I to są ludzie z wysokim wykształceniem, brak slow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam. Zero szacunku do pacjenta. Nie pojawiła się na umówionej wizycie. Nawet nie uprzedziła o swojej nieobecności.Czlowiek czeka godzinę, a pani przychodzi sobie kiedy się jej podoba . To jest jakiś żart , odradzam!!

Wciąż poszukujesz "Alergolog Żary"?

Szpital dziecięcy na Wyspie
Żary

ulica Chopina 30A
68-200 Żary
Powiatowe Centrum Usługowe NZOZ "Szpital Na Wyspie"
ul. Pszenna 2/0

Marek Paśnicki