Filtruj terminy

Alergolog, Laryngolog

Eskulap Centrum Medyczne
Męczenników Oświęcimskich 40
68-200 Żary

Poryczalam się po wizycie jak dziecko. Chamstwo na najwyższym poziomie. Nie pamiętam jak przebiegła wizyta, skupiłam się na obronie jego pyskówki. Zero kultury, kompletnie niezainteresowany schorzeniem, teksty "obciąć pazury (!!), nie dłubać w uchu, a krople brać do śmierci" rozwaliły mi głowę !!! Temu panu powinna przyjrzeć się jakaś nadzorująca instytucja lekarska. Nigdy nie nazwę go lekarzem. I może sobie ten pan usunąć mój wpis, bo będzie mu niewygodny. Ale ...

lekarz Marek Paśnicki

Alergolog dziecięcy

ulica Chopina 30A
68-200 Żary

Lekarz skarbonka, mega nieprzejmy i gburowaty. Niestety, ale po kilku wizytach (oczywiscie kazda prywatnie) wyszlo na jaw ze nie interesuje go dobro dziecka a tylko i wylacznie wyciaganie kasy na badania i kolejne wizyty. Zrezygowalismy z ''uslug'' gdyz i tak nie bylo poprawy. Teraz corka jest pod opieka kogos innego i po 3 miesiacach w koncu moze funkcjonowac normalnie!!!
Opinia dodana przez: Jarek W

lekarz Agata Subocz

Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Agata Subocz
1 Maja 10II/5
68-200 Żary

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam :) bardzo sympatyczna Pani doktor, dokladnie zbada, wyslucha, wytlumaczy :) polecam z calego serca moje dzieci bardzo lubia Panią doktor :)
Opinia dodana przez: Mama Liwii

lekarz Marek Paśnicki

Alergolog, Pediatra

Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary

Potwierdzam opinię poprzedników. Przy wizytach prywatnych i polecaniu pełnopłatnych i bardzo drogich testów jest bardzo miły, natomiast podczas wizyt NFZ bardzo arogancki i nieuprzejmy. Pomimo braku efektów leczenia nie zalecił innych leków.
Opinia dodana przez: ada

Eskulap Centrum Medyczne