Filtruj terminy

Alergolog, Laryngolog

Eskulap Centrum Medyczne
Męczenników Oświęcimskich 40
68-200 Żary

Wizyta u tego „lekarza” to jedno z bardziej traumatycznych przeżyć. Nawet nie wiem, od czego zacząć - chamski, nieprofesjonalny, zarozumiały. Na skutek jego działania nabawiłam się ostrego, ropnego zapalenia obu uszu. Nieznośny ból, utrata słuchu (miejmy nadzieję, że tylko chwilowa), stres i w efekcie kosztowna antybiotykoterapia. Podczas wizyty rzucał protekcjonalne teksty i na dodatek wpisał nieprawdę do karty pacjenta na swoim komputerze. Nie dowiedziałam się niczego na temat dolegliwości, z ...
Opinia dodana przez: Ofiara tego pseudolekarza

lekarz Marek Paśnicki

Alergolog dziecięcy

ulica Chopina 30A
68-200 Żary

Pan doktor Paśnicki z super podejściem do pacjenta, dokładny, pomocny, zaangażowany w swoją pracę z pełnym profesjonalizmem. Rzadko na NFZ można spotkać lekarza z powołaniem i z uśmiechem na twarzy. Do tego Panie w recepcji uśmiechnięte zawsze pomocne. Jeździmy z Zielonej Góry od roku czasu z córką i z sobą i jesteśmy bardzo zadowolone. Najlepszy alergolog w naszym rejonie!
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Agata Subocz

Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Agata Subocz
1 Maja 10II/5
68-200 Żary

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam :) bardzo sympatyczna Pani doktor, dokladnie zbada, wyslucha, wytlumaczy :) polecam z calego serca moje dzieci bardzo lubia Panią doktor :)
Opinia dodana przez: Mama Liwii

lekarz Marek Paśnicki

Alergolog, Pediatra

Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary

Potwierdzam opinię poprzedników. Przy wizytach prywatnych i polecaniu pełnopłatnych i bardzo drogich testów jest bardzo miły, natomiast podczas wizyt NFZ bardzo arogancki i nieuprzejmy. Pomimo braku efektów leczenia nie zalecił innych leków.
Opinia dodana przez: ada

Eskulap Centrum Medyczne