Może i ta pani pomogła innym,ale u mojego dziecka stwierdzila wadę,która jest dość częstą wadą a już wtedy widać było dużo innych wad.[zespoły wad] Skupila się na sercu a reszta ...!? Kiedyś sprawdzić.. A teraz dziecko jest bardzo chore.Pani dr.widzi wszystko w różowch barwach a rodzice zostają póżniej sami.

Po przeczytaniu świetnych opinii o tej pani doktor wybrałam się do niej na wizytę. Niestety porażka. Zła diagnoza. Na szczęście są lepsi specjaliści, którzy nike poświęcają tyle czasu na reklamowanie własnej osoby, a naprawdę poświęcają się pacjentowi. Na szczęście zweryfikowałam jej błędną diagnozę u innych lekarzy. Może i jest miła, ale brak kompetencji. Nie polecam.

No cóż... gdyby wszyscy lekarze byli tacy, jak ona to niepotrzebna byłaby ta strona. Dziewczyny, kobiety, matki...walcie do niej, jak w dym.

Pani doktor wykonywała u mnie podczas każdej ciąży połówkowe usg płodu + echo serduszka. Świetny: kompetentny, dokładny, cierpliwy, empatyczny i uprzejmy Specjalista. Życzmy sobie samych takich lekarzy.

wspaniała osoba.niesamowicie dokładna.pani doktor robiła mi usg w 2 trymestrze ciązy pod katem wad serduszka i w ogole wad płodu.przestraszonym i przewrazliwionym rodzicom goraco polecam.doktor bardzo dokładnie bada i sprawdza wszystko co jest do sprawdzenia.po badaniu jest sie spokojnym.osoba niezwykle miła kontaktowa i przede wszystkim wielki fachowiec.100%polecam