lekarz Agata Wójtowicz-Machej

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,2
1,9

Nie polecam Pani "doktor" Machej. Zero jakiejkolwiek wiedzy w leczeniu dzieci jak i dorosłych. Jedyne co Pani doktor potrafi to przepisywac antybiotyki hurtem lub całkowity brak leczenia i odsyłanie chorego dziecka do domu z gorączką i kaszlem.

bardzo dobra lekarka, madra i zna się na medycynie przy tym bardzo uprzejma pisane ujemne opinie chyba sa fabrykowane przez zazdrość tych co naprawdę mało rozumieją medycynę oby tych było jak najmniej a byli tylko tacy lekarze jak agata wojtowicz machej która naprawdę potrafi pomoc w razie choroby moje dziecko ciężko chore szybko wyleczyla nie faszerując go antybiotykami. pani doktor proszę nie przejmować się złymi opiniami bo sa one nieprawdziwe

Nie polecam pani Agaty Wójtowicz-Machej. Przychodzi do pracy kiedy chce, nie szanuje pacjentów. Rejestrując się do niej o godz. 7 rano zostałam poinformowana, że mam przyjechać na godz. 13. Wzięłam w pracy wolne, a okazało się, że pani doktor mnie nie przyjmie, bo ma za dużo pacjentów (w poczekalni było około 5 osób). Doradziła mi tylko, żebym poszła sobie kupić coś do apteki. Takie osoby w ogóle nie powinny się brać za leczenie ludzi. Tylko kasa się dla niej liczy, przykre.

Trafiłam do Pani doktor z powaznym (jak pozniej sie okazalo ) zapaleniem zatok. Dostalam skierowanie na rtg zatok na ktorym wyszly calkowicie zajete zatoki ). Zdjęcie nie potrzebowalo opisu bo jak to stwierdzila pani wydajaca rtg - nawet glupi lekarz sie zorientuje ze sprawa jest bardzo powazna. Niestety...Pani Machej spojrzala na zdj, przepisala jakis antybiotyk (po ktorym dostalam lekkiej wysypki, - mimo to, mialam brac bo to najlepszy na zatoki... ) i ewentualnie jak sie nie poprawi to da mi skierowanie do laryngologa. Wylądowałam u laryngologa, po pół roku...ale juz nie dzieki pani doktor Machej tylko innego lekarza, ktory kiedy tylko spojrzal na owe zdjęcie, przerazil się jak ja mogę z takim zapaleniem chodzic.. :( Niestety...skutki tego wszystkiego odczuwalne sa do dnia dzisiejszego.. Nie polecam !

Nikomu niestety nie polecam Pani doktor, nigdy nie poświęca pacjentowi należytego czasu, nie wytłumaczy, ma problem nawet jeśli poprosi się o skierowanie na badania podstawowe. Nigdy mnie nie osłuchała, nie zajrzała do buzi..porażka. Wizyta u niej trwa 2-3 minuty a potem ma się wrażenie, że już trzeba wychodzić. Nie jest lekarzem z powołania

kompletna pomyłka! kobieta nie zna się na rzeczy. fakt potwierdzony przez brak pacjentów. brak wiedzy, zgadywanie, porażka

Na dzień dobry usłyszałam że z takimi objawami to przyczyny i tak nie znajdziemy... Miałam wrażenie że w ogóle niepotrzebnie martwie się o swoje zdrowie i sobie wymyślam...

Niekompetentna, nieżyczliwa pacjentom i niesympatyczna. Ma problemy z wyleczeniem grypy. Do tego podważa opinie lekarzy innych specjalizacji.

Pani Doktor Machej jest najlepszym lekarzm rodzinnym. Bardzo miła,naprawdę super.