lekarz Agnieszka Bebak

Nie jestem zadowolona z wizyty u Pani Agnieszki w przychodni w Konopiskach. Pani była arogancka i nie miła ... Wyraźnie pokazywała, że to ona dominuje. Nie wysłuchała zmartwień do końca. Nie polecam... na wizycie czułam się strasznie. Żałuję tylko, że kulturą osobista nie pozwoliła mi nic powiedzieć... Licze, że już więcej nie będę miała nieprzyjemności tej Pani spotkać.

Szczerze polecam dr Bebak, przemiła osoba, stawia trafne diagnozy, zawsze dokładnie osłucha. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dzisiaj na wizycie kontrolnej byliśmy 4 minuty wraz ubraniem się i rozebraniem dziecka.. Pani dr. tylko spoglądała na zegarek gdyż na korytarzu czekały jeszcze dwie osoby.. zero zaaranżowania.. traktowanie przedmiotowe .. aż w końcu powiedziałam że nie będę Pani przeszkadzać..

Z całego serca polecam panią doktor Agnieszkę Bebak. Ma wspaniałe podejście do dzieci, dużo czasu poświęca na badanie. Stawia trafne diagnozy. Rok temu zdiagnozowała u naszego synka choroba schonleina-henocha. Byliśmy przerażeni. Wytłumaczyła przebieg choroby oraz jej leczenie. Uspokoiła i dała skierowanie do szpitala.

Z całego serca polecam panią doktor Agnieszkę Bebak.
Ma wspaniałe podejście do dzieci, dużo czasu poświęca na badanie.
Stawia trafne diagnozy.
Rok temu zdiagnozowała u naszego synka choroba schonleina-henocha.
Byliśmy przerażeni.
Wytłumaczyła przebieg choroby oraz jej leczenie.
Uspokoiła i dała skierowanie do szpitala.