Wolny termin: 21 Sie o 18:20. Sprawdź inny. # 1
Ortopeda Częstochowa lek. med. Tomasz Suchmiel

ORTHOmedyk
aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Doktor Tomasz Suchmiel to przesympatyczny lekarz oddany pacjentom podejmujący trafne decyzje i wykonujący swoją pracę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.Operowałem kolano, które nadawało się tylko do endoprotezy. Doktor, zrobił wszystko aby je uratować. Nie mam endoprotezy, po 2 miesiącach wróciłem do pracy. Do Doktora przyjeżdżam aż z Wrocławia i choć śmieją się w Częstochowie że "wielkie miasto przyjeżdża do małego miasteczka" to mogę wszystkim powiedzieć że WARTO. Lekarz rehabilitant z Wrocławia kiedy zobaczył wypis ze szpitala i ile Doktor zrobił to powiedział mi, że ile lat już pracuje to nie widział jeszcze tak dobrze, tak wiele i tak dokładnie zrobionego zabiegu. I to świadczy o tym jakim lekarzem jest Doktor Tomasz Suchmiel.
Moja odpowiedź na pytanie Doktora jak tam kolano zawsze jest jedna "NIEBO A ZIEMIA" co oznacza było bardzo źle a jest cudownie.
Wszystkim polecam Doktora z całego serca, warto do Niego przyjeżdżać nawet z drugiego końca świata.

Opinia dodana przez: Urszula Janiszyn

lek. med. Jarosław Miszczuk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny. # 3
Stomatolog Częstochowa lek. dent. Radosław Teleszko

lek. dent. Radosław Teleszko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.

Opinia dodana przez: Tomasz
Stomatolog Częstochowa dr n. med. Joanna Sitko-Gap

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Nigdy nie przepadałam za stomatologami. Zawsze gdy trzeba było leczyć jakies zęby bardzo nie mile wspominam tamte wizyty. Przy pani stomatolog Sitko-Gap wszystko się odmieniło. Bardzo miłe wizyty, świetna specjalistka, profesjonalne leczenie i sprzet medyczny. Naprawdę wszytskim gorąco polecam .Pani dr Sitko-Gap jest super.

Opinia dodana przez: hanna

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów.
Polecam doskonałego fachowca.

Polecam doskonałego fachowca.

Opinia dodana przez: Wojciech Koniec

Częstochowa

Do doktora udałam się na usunięcie zęba(7),gdyż moja stomatolog się tego nie podjęła:(Na fotelu spędziłam może 15 minut,znieczulenie zadziałało błyskawicznie i co najważniejsze nie sparaliżowało mi twarzy. Samo usówanie, nie pamiętam bo to był moment :) Wspaniały i miły człowiek, wiem,że już zostanę pod jego opieką :) polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Grzegorz Zieliński

Pediatra, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: KASIA

al. Wolności 37 m.7
42-200 Częstochowa

Rewelacyjny stomatolog. Przede wszystkim delikatny i za każdym razem mówi co zaraz zrobi. Idealny dla dzieci, które mają kontakt pierwszy raz, ponieważ nie zrażą się co jest bardzo ważne. Polecam

Opinia dodana przez: Dominika

ul. Paderewskiego 24/26
42-200 Częstochowa

Trafiłam do dr Chrzuszcza z okropnym bolem ledźwi. Po badaniu fizykalnym dostalam skierowanie na rezonans. Po badaniu okazało się ze mam przepukline. Doktor zalecił mi rehabilitację i zmianę trybu życia na bardziej aktywny. Od tego czasu bol juz mi tak nie doskwiera.
Pomimo wielu powrotów do doktora z ciągłymi pytaniami, nigdy nie był zniesmaczony. Zawsze ze stoickim spokojem, cierpliwością i zaangażowaniem na każde moje pytanie odpowiadał.
Polecam kazdemu tego ...

Polecam kazdemu tego lekarza. On potrafi z empatią podchodzić do pacjenta. A niestety w dzisiejszych czasach to rzadkosc...:(
Czy to dobry lekarz? Nie lekarz! Anioł pod postacią lekarza-człowieka! Z czystym sumieniem POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacjentka

Piastwoska
Częstochowa

Jest wspaniała. Mojego synka tylko Ona wyprowadziła na prostą a lekarzy, którzy próbowali bezliku. Tylko Pani doktor dziękujemy

Opinia dodana przez: Monika