lek. dent. Mateusz Dajczaklek. dent. Mateusz Dajczak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. dent. Mateusz Dajczak

Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej. Od 8 lat zajmuję się precyzyjną stomatologią, zawsze pracując w powiększeniu (mikroskop, lupy)

Pasjonuję ...

Pasjonuję się nowoczesną endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu operacyjnego, leczeniem trudnych przypadków endodontycznych, zaawansowaną protetyką, periodontologią, stomatologią estetyczną i nowoczesnymi rozwiązaniami w stomatologii.

Leczę około 1300 kanałów rocznie.

Prawdziwy profesjonalista i bardzo sympatyczny czlowiek. Takiej ilosci sprzetu wykorzystanego do leczenia nie widzialem nawet w "nowoczesnych" klinikach. Bardzo rzeczowe wyjasnienia i sprawne procedury. Prawdziwa stomatologia XXI wieku. Polecam

Najlepszy stomatolog na jakiego mogłam trafić. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i podmiotowe podejście do pacjenta. Szczerze polecam!

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.

Wyjatkowo dokładny i solidny dentysta. Doceniam to tym bardziej, ponieważ moje poprzednie doświadczenia z innymi fachowcami od zębów były często bardzo kiepskie. Bardzo szczerze go polecam. Ceny też ma ok

Dr.Mateusz Dajczak jest nie tylko świetnym fachowcem ale i wspaniałą i bardzo ciekawą osobą . Podczas każdej wizyty (a mam już ich sporo za i sporo przed sobą)dr zawsze staje na wysokości zadania i wygląda to (z pkt pacjenta ) że jest to dla niego wyzwanie ,któremu chętnie stawia czoła .