lek. dent. Agnieszka Bojda-Wójcik

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pani dr Agnieszka jest bardzo miłą i ciepłą osobą, z odpowiednim podejściem, jest szczera, nie owija w bawełnę, ale potrafi też pochwalić. Chodzę do niej od dawien dawna i nigdy nie miałam żadnych komplikacji :)

Pani doktor przesympatyczna, leczę się u niej od ponad 8 lat, jak również moje dzieci. Ma wspaniałe do nich podejście! Moja córeczka cieszy się jak idziemy do Pani doktor. Mam do niej ogromne zaufanie. Leczy bardzo dobrze. Polecam, naprawdę.

Mam 2 dzieci i za każdym razem kiedy jechałam do Pani doktor moje dzieci się cieszyły:) Pozdrawiam i polecam.

Było to kilka wizyt gdy Pani Doktor pracowała jeszcze w Citodencie. Polecam zdecydowanie. Gdy tylko coś mnie zabolało, od razu robiła to w taki sposób, że nic nie czułem. Polecam każdemu.