Stomatolog Zachowawcza

Stomatolog Katowice lek. stom. Piotr Puchała

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie ...
Opinia dodana przez: Kasia
Stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak doświadczonym ortodontą. Kilka wizyt w zupełności wystarczyło, by moje uzębienie uległo znacznej poprawie. Wreszcie się przekonałam, że po pierwsze nie ma się czego bać, a po drugie nie ma co zwlekać. Lepiej iść od razu i pozbyć się problemu. Jeszcze raz dziękuję!
Opinia dodana przez: Julia Rawicz
Implantolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lek. stom. Izabella Klimek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22

Bardzo polecam Panią Doktor. Od zawsze mam problemy z zębami. Bywalam u wielu dentystow. Do Pani Doktor Klimek chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona. Jest profesjonalną, rzetelną i uczciwą osobą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Jagoda

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję
Stomatolog Szczecin lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

Stomatolog Szczecinek lek. dent. Marcin Bielicki

Dental Bis Sp. z o.o. NZOZ
Podgórna 1
78-400 Szczecinek

Moim problemem był strach przed wizytu u stomatloga . Mieszkam 9 lat na Islandii wiec tak dlugo nie byłem na żadnej wizycie. Wyszukałem w necie dr. Marcina i postanowiłem przyleciec i wyleczyć wszystkie zęby. Teraz stwierdzam że jednak nie trzeba sie bać wszystko przebiegło bezboleśnie. Leczenie specjalistyczne . W gabinecie miła atmosfera . Polacam każdemu Dr. Marcina
Opinia dodana przez: Norbert

lek. dent. Szymon Krysta

Stomatolog, Protetyk

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz