Stomatolog Zachowawcza

Stomatolog Katowice lek. stom. Piotr Puchała

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie ...
Opinia dodana przez: Kasia
Stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Przede wszystkim trzeba napisać, że Pani Magdalena to bardzo miła osoba, z ogromnym doświadczeniem. Dzięki jej pomocy naprawiłam swoje zęby, a szczerze mówiąc myślałam, że jestem już na etapie gdzie nic nie da się zrobić. Polecam szczerze!
Opinia dodana przez: Werka
Implantolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Stomatolog Szczecin lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

"LeDent" Gabinet Stomatologiczny
Rynek Nowy 1 "Podzamcze" (Płatność tylko gotówką)
70-533 Szczecin

Może i najtańsi nie są ale jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do klienta, to inni lekarze mogą się uczyć. Pełen szacunek za walkę z moimi kłami, zadowlony Krzysiek ze Stragardu - nie szczecińskiego :)
Opinia dodana przez: Krzysiek

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję
Stomatolog Kraków lek. stom. Piotr Matraszek

Centrum Stomatologiczne Zakopianka
ul.Zakopiańska 62

Stomatolog Szczecinek lek. dent. Marcin Bielicki

Dental Bis Sp. z o.o. NZOZ
Podgórna 1
78-400 Szczecinek

polecam Dr Marcina pod każdym względem! wie co robi, fach w ręku niesamowity! miły, sympatyczny profesjonalny lekarz! klimat w gabinecie bardzo fajny- a jak dla mnie to ważne! siedzę na poczekalni, słysze dźwięk wiercenia i nic to na mnie nie robi :-) chce się WRACAĆ!
Opinia dodana przez: zygmunt

lek. dent. Szymon Krysta

Stomatolog, Protetyk

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Adrian Rybiński

wizyta już od 100

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Pan dr Adrian Rybiński profesjonalista,w każdym calu,bałam się wyrwania zęba,wszystko przebiegło dobrze.
Opinia dodana przez: Maria