lek. dent. Krzysztof Sempkowski

Lekarz bardzo dobry polecam.Bardzo dobrze tłumaczy choroby.Bardzo miły bardzo uprzejmy.Ma kompleksowe podejście.

Leczyłem się w tym gabinecie ponad 10 lat, jeszcze w dawnej lokalizacji. Stomatolog uznał, że wypełnienie mające 6 miesięcy wypadło nie z jego winy. Winny jestem ja i musiałem zapłacić ponownie za to samo wypełnienie, ale pierwszy raz od lat otrzymałem paragon-choć musiałem poprosić. Ponoć wszyscy dostają paragony od lat... Była to moja ostatnia wizyta. Całkowity brak chęci dogadania się i utrzymania klienta. Kiedyś podejście było inne. Nie polecam... Marcin

Marcin