lek. dent. Mateusz Frelich

Stomatologia zachowawcza

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Super podejście oraz umiejętność opanowania sytuacji przy napotkanych problemach związanych z leczeniem kanałowym, które oczywiście zakończyło się sukcesem :) Pan Mateusz jest bardzo uprzejmy oraz wszystko dokładnie objaśnia co sprawia, że czuję się u niego bezpiecznie i komfortowo. Dawno tak dobrze nie czułam się u dentysty :)

Bardzo miły lekarz, mimo obaw jestem pozytywnie zaskoczona. fachowa konsultacja i bezbolesne leczenie. Polecam i bardzo dziękuję :)

Dzięki Pana Mateuszowi przestałem się bać chodzić do dentysty! Zawsze wyjaśni dany zabieg, wskaże co może boleć, co akurat dla mnie człowieka wrażliwego jest ważne. O tego wysokie kompetencje jeśli chodzi o leczenie zębów. Kultura, szacunek, klasa to emanuje od Pana Mateusza. Polecam każdemu

Pan Mateusz Frelich to stomatolog na piątkę!!! Leczę u niego zęby od lat i nie zdecydowałbym się na zmianę lekarza.

Wizyty u Pana Doktora wywołują u mnie same pozytywne emocje. To bardzo dobry lekarz, profesjonalista w każdym calu. A przy tym uprzejmy i ciepły człowiek. Serdecznie polecam!

Fachowe i mega uprzejme podejście do pacjenta, wszystko jasno bardzo omówione, a leczenie nawet kanałowe to czysta przyjemność u Pana doktora :) zero bólu a efekt bardzo zadowalający!!!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Polecam.

Usunięcie korzenia, wizyta prywatna. Niezwykle uprzejme podejście do pacjenta, u niejednego stomatologa byłem, ale ten mnie zaskoczył na duży plus. Odtąd tylko do niego.

leczenie zęba kanałowe, 3 kanały + białe wypełnienie kosztowało mnie 600zł nie wiem czy dużo czy mało ale pani doktor uprzejma i widać ze podchodzi fachowo, ogólnie polecam

Jestem bardzo zadowolona z leczenia kanalowego! cenowo tez ok

Jestem bardzo zadowolona z leczenia kanalowego! cenowo tez ok