Doktor nauk medycznych,
stomatolog Stefan Sobaniec

Doktor nauk medycznych,
stomatolog Stefan Sobaniec
Doktoryzowałem się z leczenia laserowego zmian przed nowotworowych w jamie ustnej takich jak liszaj płaski i leukoplakia. Specjalizuję się w periodontologii to jest leczeniu paradontozy i zmian przednowotworowych w jamie ustnej oraz chirurgii dziąseł.

Praktykuję stomatologię estetyczną to jest wykonywanie licówek i uzupełnień estetycznych , odbudowa brakujących zębów lub ich elementów włóknem szklanym. Naprawiam uszkodzone korony i most...

Od 15 lat moje zęby były leczone tylko przez jednego stomatologa, (mam problemy z zaufaniem), postanowiłem zaryzykować zmianę i jestem bardzo usatysfakcjonowana. Dr Stefan zdobył moje zaufanie przez profesjonalne podejście, standard sprzętu jakim dysponuje i ogólnie jest bardzo miłym człowiekiem a to dużo znaczy przy leczeniu zębów co nie należy do przyjemności. Co mi się spodobało najbardziej: diagnoza i potem omówienie planu, co robić i jak, podczas samego zabiegu byłam informowana na przód co się dzieje, co robi. Polecam z czystym sumieniem.

Doktor Stefan Sobaniec to dentysta z powołania. Zawsze profesjonalne podejście do pacjenta, dokładne wyjaśnienie problemu i pewność podczas przeprowadzania zabiegu dały mi duży komfort, chociaż bardzo się boję wizyt u stomatologa. Pan Stefan Sobaniec wzbudza zaufanie i doskonale zna się na swoim fachu. Polecam wizytę u tego stomatologa wszystkim tym, którzy szukają dobrego stomatologa, a dotąd nie mieli szczęścia w poszukiwaniach. Zaskoczyły mnie też ceny np skaling piaskowanie i fluoryzacja kosztowała tyle co sam skalnig w innym gabinecie.

Widmo utraty "ósemek" wisiało nade mną od bardzo dawna, ale odsuwałam zabieg w czasie, bo wydawało mi się, że to niezwykle skomplikowana i bolesna sprawa. Pan Doktor skutecznie wyprowadził mnie z błędu - zabieg był szybki i całkowicie bezbolesny (nie bolało też po), a do tego na każdym etapie otrzymywałam opis tego, co się aktualnie dzieje. BARDZO polecam Stefana Sobańca !

Trafiłem do Pana Doktora z polecenia, jak dużo osób bałem się tam pójść przez złe wspomnienia u innych dentystów. Jednak po miłej rozmowie z doktorem i opracowanym planie leczenia podjąłem się leczenia właśnie u Pana Doktora Sobańca. Nigdy w życiu nie miałem uczucia, że mogę się zrelaksować, a nawet usypiać jak stomatolog leczy moje zęby. Naprawdę serdecznie polecam.

Do Pana Doktora Sobańca trafiłam ze złamaną szóstką, kierując się dobrymi opiniami. Po tym zdecydowałam się na wyleczenie pozostałych zębów właśnie tutaj i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, wyposażenie jest nowoczesne, a Pan Doktor udziela odpowiedzi na każde pytanie oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości. Leczenie jest dokładne i skuteczne. Gorąco polecam.

Dr Stefan Sobaniec zdecydowanie należy do stomatologów wartych polecenia. Doktor podchodzi poważnie do każdej wizyty, zarówno tej konsultacyjnej jak i z konkretną dolegliwością. Tłumaczy zrozumiale w czym jest problem i jak można go rozwiązać. Od wielu lat moje zęby mają się bardzo dobrze pod jego opieką i w razie potrzeby nie zawaham się przychodzić w przyszłości.

Do doktora trafiłam dwa lata temu z polecenia, lekko przestraszona perspektywą utraty paru zębów. Diagnoza została postawiona szybko i rzetelnie, a leczenie zakończone zostało pomyślnie. Doktor oprócz fachowej wiedzy jest także bardzo sympatycznym człowiekiem. Każde leczenie dokładnie wyjaśnia. Leczenie przyzębia, leczenie próchnicy czy usuwanie zębów mądrości- przestają być takie straszne. Zdecydowanie lekarz godny polecenia!

Kolejna wizyta u Pana Stefana i kolejny raz jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu z jakim doktor podchodzi do swojej pracy. Obecny stan zdrowia oraz zakres leczenia jest zawsze wyczerpująco wyjaśniony wraz z dostępnymi opcjami. Zabiegi przeprowadzane bezboleśnie i rzetelnie. Cieszę się że udało mi się spotkać takiego lekarza.

Bardzo dobry lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Tłumaczy wszystkie podejmowane działania. Zaangażowany, aby pomóc pacjentowi. Przyszedłem z bólem zęba. Lekarz szybko znalazł winowajcę, na miejscu zrobił szybko punktowe zdjęcie rentgenowskie. Lekarz szybko ustalił plan działania (czyli umówienie kolejnej wizyty w celu ekstrakcji ósemki).

Pan Stefan Sobaniec jest najlepszym lekarzem dentystą, z pośród wszystkich moich dotychczasowych dentystów. Jest to godny polecenia specjalista. Poza tym atmosfera panująca w gabinecie jest zdecydowanie na plus. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam K. Kozłowski