dr n. med. Stefan Sobaniecdr n. med. Stefan Sobaniec - zdjęcie profilowe

dr n. med. Stefan Sobaniec

Stomatologia zachowawcza, Periodontolog

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Doktor nauk medycznych,
stomatolog Stefan Sobaniec

Doktor nauk medycznych,
stomatolog Stefan Sobaniec
Doktoryzowałem się z leczenia laserowego zmian przed nowotworowych w jamie ustnej takich jak liszaj płaski i leukoplakia. Specjalizuję się w periodontologii to jest leczeniu paradontozy i zmian przednowotworowych w jamie ustnej oraz chirurgii dziąseł.

Praktykuję stomatologię estetyczną to jest wykonywanie licówek i uzupełnień estetycznych , odbudowa brakujących zębów lub ich elementów włóknem szklanym. Naprawiam uszkodzone korony i mosty. Interesuje mnie diagnostyka i leczenie halitozy czyli nieświeżego zapachu z ust.

Wykonałem z dobrym efektem ponad 200 zabiegów wybielanie zębów lampą. Zajmuję się chirurgią stomatologiczną, mało inwazyjnym, atraumatycznym usuwaniem zębów przy użyciu narzędzi Directa oraz na mikrochirurgii stomatologicznej, korekcie kształtu dziąseł oraz sterowanej regeneracji i odbudowie kości.

Jeśli zauważysz lub twój lekarz zauważy u Ciebie zmiany w jamie ustnej, zgłoś się natychmiast do mnie w celu diagnostyki i wykluczenia nowotworu, rak jest uleczalny jeśli jest szybko zdiagnozowany . Zapraszam Białystok Skłodowskiej osiedle Centrum.

Pragnę rozwiązać Państwa problemy natury estetycznej i zębowej , udzielając Wam fachowej i w miarę wszechstronnej opieki stomatologicznej w gabinecie stomatologicznym w Białymstoku.
W pacjentach zgłaszających się do naszego gabinetu, widzę przede wszystkim ludzi, a nie jedynie choroby
Do każdego pacjenta podchodzę w pełni indywidualnie zarówno w przypadku codziennej konsultacji, jak również specjalnej, długoterminowej leczenia i rehabilitacji i dlatego już pierwsza konsultacyjna wizyta informuje Państwa o:

stanie Jego narządu żucia
o możliwościach wyboru metody leczenia dentystycznego
wskazaniach i przeciwwskazaniach poszczególnych metod, wadach i zaletach
przybliżonym koszcie i czasie potrzebnym na wykonanie danej procedury
badaniach dodatkowych które należy wykonać
innych alternatywnych metodach leczenia