lek. dent. Adrian Worosz

Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza. Bardzo dobry lekarz, ale i człowiek przede wszystkim! Nie nakierowany na zysk, bo co poniektórzy to jak widzą "świnkę skarbonkę" zacierają ręce. Ten jegomość zna się na rzeczy i do każdego podchodzi z sercem na dłoni. Pozdrawiam serdecznie

Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza.
Bardzo dobry lekarz, ale i człowiek przede wszystkim!

Ten jegomość zna się na rzeczy i do każdego podchodzi z sercem na dłoni.

Pozdrawiam serdecznie

Chodziłem do Doktora jeszcze w KOL-MEDzie, później w Wojniczu. Wg mnie bardzo dobry lekarz. Leczył mi szyjki zębów, przeprowadził leczenie kanałowe. Byłem bardzo zadowolony. Doktor wszystko co robił dokładnie tłumaczył, na życzenie stosował znieczulenie więc nic nie bolało i co ważne jest ukierunkowany na dobro pacjenta - nie na zysk ponad miarę. Z czystym sumieniem polecam doktora i pozdrawiam.

Super profesjonalny i miły Człowiek !!! Musiałem wkrótce wyjechać zagranicę i nie mogłem wpisać się na "normalny termin", więc Pan Doktor wyświadczając mi ogromną przysługę wyleczył mi wszystkie potrzebujące tego zęby w 3 dni !!! przyjmując mnie i moją żonę przed lub po normalnie zapisanych pacjentach i do tego jeszcze wpadły GRATISY !!! ;) Dziękuję bardzo w imieniu swoim i małżonki. Ząbki pięknie zrobione, wypiaskowane, odkamienione. Żałuję jedynie, że wcześniej nie wpadłem na tego Stomatologa, oszczędziło by mi to bólu i wypadających, źle założonych plomb. Szczerze polecam. Teraz przy każdej następnej potrzebie interwencji będę dzwonić tylko do TEGO Stomatologa :), a przy następnej wizycie w kraju zawiozę do niego swoją mamę. Pozdrawiam

Super ! Nic nie bolało podejście to pacjenta mega ! Miałem wyrywanego zęba mega profesja ! Pan doktor bardzo miły i wszystko tłumaczy na spokojnie ! Na pewno jeszcze wrócę !

Bardzo dobry specjalista Wszystkie komentarze na 5 świadczą o tym , ja się podpisuję pod tym rękami i nogami Polecam tego Specjalistę i Pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora. Najlepszy stomatolog, profesjonalista w każdym calu. Jest wyrozumiały na strach pacjenta a jego otwartość i uśmiech sprawiły, że polubiłam wizyty w gabinecie stomatologicznym, który dotychczas omijałam szerokim łukiem. Polecam !

Pan Adrian jest wspaniałym specjalistą.Chodzę już do Pana Adriana lata .Poprawił zepsutą robotę po innych dentystach Zabiegi przeprowadza bardzo szybko, mając na uwadze komfort pacjenta. Chodziłam do bardzo wielu dentystów, jednakże Pan Adrian jest pierwszym, który potrafi znieczulić ząb zupełnie bezboleśnie . Swoją postawą , troską i humorem pomaga rozluźnić się, mimo iż zazwyczaj wizyty dentystyczne kojarzyły mi się do tej pory ze sporym stresem. Polecam gorąco! (a przy okazji ma przy sobie profesjonalny personel )

Pan Adrian jest nie tylko super dentystą ale również człowiekiem i to widać przy każdej wizycie. Potrafi rozluźnić atmosferę związaną standardowo z wizytą u dentysty. Jest rzetelny i bardzo dokładny. Dokładnie tłumaczy co robi w danym momencie. Potrafi przekonać do siebie dziecko a to nie lada wyzwanie zwłaszcza podczas pierwszego kontaktu z dentystą w życiu.To już moja trzecia wizyta i na pewno nie ostatnia. Żona również bardzo zadowolona po kilku już wizytach. Szczerze polecam!

Polecam z czystym sercem . Bardzo bałam się stomatologów ,zazwyczaj nikt nie tłumaczył mi co kiedy robi, ani na czym polegają konkretne zabiegi i dlaczego należy je wykonać. Pan Adrian Worosz wyjaśnia wszystko dokładnie co w moim wypadku zniwelowało całkowicie napięcie które powstaje zazwyczaj już w momencie ułożenia się na fotelu. Pan doktor jest niesamowicie sympatyczny i nawet na moje głupie pytania i nieuzasadnione lęki odpowiadał ze spokojem.Ząbki są dopracowane co do milimetra . Obym miala to szczęcie i trafiała na więcej takich lekarzy jak Pan Adrian Worosz w innych specjalizacjach. Polecam serdecznie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Jest bardzo cierpliwa i dokładnie wszystko tłumaczy. Wszystkie moje wątpliwości szybko rozwiał. Zabieg został przeprowadzony bezboleśnie. Gorąco polecam każdemu wizytę u Pana doktora.

Gorąco polecam każdemu wizytę u Pana doktora.