lek. dent. Adrian Worosz

Polecam! Uprzejmy i profesjonalny Doktor. Bardzo kontaktowy, pyta, tłumaczy co robi. Leczone zęby jak nowe. Mam pełne zaufanie do Doktora.

Nie polecam Pana doktora wręcz odradzam leczenia zębów u tego Pana... Zaczął Córce leczyc zęby założył plombe miało byc wszystko dobrze po paru dniach pod jednym zębem wyszła opuchlizna Pan doktor sam nie wiedział co zrobic i odmówił dalszego leczenia. Także pieniądze wyrzucone w błoto ponieważ zęba musiała leczyć jeszcze raz bo jak się okazało nie był dobrze wyczyszczony

Serdecznie polecam Pana Doktora. Idealne podejście do dzieci, uśmiechnięty i bardzo serdeczny. Syn bez żadnego problemu otworzył buzię i dał sobie sprawdzić ząbki. Leon co jakiś czas pyta kiedy pójdziemy do dentysty. Ogromny plus za magiczną szufladę z nagrodami dla dzieciaków.

Ząb boli czuje wrażliwośc zęba. 3 zeby zrobione expesowo 600zl rachunek I i 3 do robienia jeszcze raz bo ciągle czuje wrazliwosc zęba

Niestety również nie mogę polecić Pana Doktora. Poza tym, że komentarze, że będzie mnie dodatkowo kasował, bo mieszkam za granica postanowiłam zignorować i dać mu druga szansę, ale niestety brak profesjonalizmu przewyższył. Chciał wyleczyc pruchnice,a przypadkowo usunął sąsiadującego zęba ,który był nadbudowany. Zalecił usunięcie całego zęba chirurgicznie. Innym razem zalecił usunięcie jedynki i wstawienie korony. Przy czym inny stomatolog zaleca poprostu wymianę wypełnienia. Nie wspominając o ciągłych zmianach terminu wizyty. Poprostu brak profesjonalizmu, małostkowe podejście do pacjenta i koncentracja na finansach. Nie polecam.

Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza. Bardzo dobry lekarz, ale i człowiek przede wszystkim! Nie nakierowany na zysk, bo co poniektórzy to jak widzą "świnkę skarbonkę" zacierają ręce. Ten jegomość zna się na rzeczy i do każdego podchodzi z sercem na dłoni. Pozdrawiam serdecznie

Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza.
Bardzo dobry lekarz, ale i człowiek przede wszystkim!

Ten jegomość zna się na rzeczy i do każdego podchodzi z sercem na dłoni.

Pozdrawiam serdecznie

Super ! Nic nie bolało podejście to pacjenta mega ! Miałem wyrywanego zęba mega profesja ! Pan doktor bardzo miły i wszystko tłumaczy na spokojnie ! Na pewno jeszcze wrócę !

Zdecydowanie odradzam, jeżeli ktoś chce mieć zdrowe i piękne zęby. Dentysta nie zna się na rzeczy i wiele musi się jeszcze nauczyć.

MASAKRA! Przez tego dentystę większość moich zębów jest zniszczonych, jednego z nich rozwiercił do takiego stopnia że nie ma możliwości uratowania go. Żeby tego było mało, byłam na wizycie prywatnej, więc oczekiwałam, że po niej moje zęby będą w dobrym stanie. Z całego serca odradzam tego dentystę!

Bardzo dobry specjalista Wszystkie komentarze na 5 świadczą o tym , ja się podpisuję pod tym rękami i nogami Polecam tego Specjalistę i Pozdrawiam