lek. dent. Adrian Worosz

Zdecydowanie nie polecam!!! Pan Doktor nie zachowuje sie profesjonlanie . Zdecydowanie nigdy wiecej nie skozystam z jego usług. I odradzam kazdemu.!!

Dr Worosza poleciła mi siostra, teraz lecze się u niego ja i mój synek oraz połowa rodziny i znajomych. Nigdy nic nie bolało a leczył mi prawie wszystkie zęby, w tym 2 kanałówki. Leczę się w ramach kontraktu z NFZ i pomimo tego jest sympatyczny i poświęca czas na tłumaczenie. Zawsze też przyjmuje z bólem jeśli zadzwonię. Naprawdę lekarz na piątkę;)

Niestety wszystkie pochlebne opinie wystawiają znajomi, bo na pewno nie pacjenci. Przez tego pana miałam miesiąc z życia wyjęty. Absolutnie odradzam. Więcej lansu niż umiejętności.

Super doktor! Bardzo miły, zawsze uśmiechnięty. Nigdy mnie nic nie bolało po leczeniu. Ceny przystępne. Polecam.

Mimo prywatnej wizyty dość duże opóźnienie... poza tym w porzadku- ząb, który bolał przestał boleć, doktor uprzejmy .

Mimo prywatnej wizyty dość duże opóźnienie...
poza tym w porzadku- ząb, który bolał przestał boleć, doktor uprzejmy .

Leczenie kanałowe-miało być bezbolesne-nie było. Ale to nic.. Po 4 miesiacach od zakończonego leczenia ząb nadaje się tylko do... usunięcia. strata czasu i pieniedzy.. A szkoda bo jeszcze 2 lata temu p.Adrian zapowiadał sie na dobrego dentyste. jestem rozczarowana.

Dentysta z powołania!! Szczerze polecam, uprzejmy i kompetentny! Dokładnie tłumaczy co robi! Leczenie kanałowe bezbolesne :) A tak sie bałam - niepotrzebnie!

Adrian Worosz tzw rzeźnik dentystyczny z Tarnowa , zdecydowanie każdemu kto chce mieć dobrze zrobione a zarazem wyleczone zęby, odradzam tego "stomatologa" Owy Pan posiada zerowe umiejętności leczenia zębów!!

Profesjonalista w kazdym calu , jest bardzo dokładny, nie spieszy się. Leczenie u dr Worosza przebiega bezboleśnie . Przekonał mnie do leczenia i nie żałuje ani trochę. Co wazne- p.Adrian zawsze dba o dobre samopoczucie pacjenta, zawsze miły i uśmiechniety . POLECAM ! :)

POLECAM ! :)

Zdecydowanie numer 1 wśród tarnowskich dentystów! Pan Adrian dokonał rzeczy niemożliwych: po 1 sprawił , że przestałam się bać wizyt u dentysty (a gwarantuje, że wcześniej nikt większego tchórza ode mnie nie widział) po 2 okazało się , że te wizyty mogą być całkiem przyjemne . Leczenie przebiega bez bólu a efekty są rewelacyjne. A dzięki atmosferze i poczuciu humoru Pana Doktora pacjent zapomina o lęku i strachu :)) Co więcej pan Adrian jest delikatny, bardzo bardzo wyrozumiały na strach , poświęca dużo czasu pacjentowi, nie śpieszy się , troszczy ...

Leczenie przebiega bez bólu a efekty są rewelacyjne.
Co więcej pan Adrian jest delikatny, bardzo bardzo wyrozumiały na strach , poświęca dużo czasu pacjentowi, nie śpieszy się , troszczy się o pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy , potrafi doradzić , ma ogromną wiedzę.
Na pewno nigdy nie zamienię go na innego dentystę. Polecam wszystkim jak najbardziej! Takich lekarzy nam potrzeba :)