lek. dent. Adrian Worosz

Pan Adrian jest miły do czasu :) moim zdaniem brak jakiejkolwiek kultury osobistej jeśli coś pójdzie nie po jego myśli, nie polecam bo każdy lekarz poza umiejętnościami powinien posiadać jakąś kulturę osobistą i opanowanie:) nie wyzywać bezpodstawnie pacjenta :) zawiodłam się bardzo

Najlepszy stomatolog jakiego znam miły to się liczy :) bo malo takich jest ... P.Adrian ma idealne podejście do pacjenta-jest wyrozumiały na strach, potrafi rozładować stres, jest delikatny , ma bardzo duże poczucie humoru. Co najważniejsze leczenie przebiega bezboleśnie, a efekty są rewelacyjne. Polecam każdemu, a szczególnie tym, którzy się bardzo boją bo sama sie boje bardzo dentystów ale pana Adriana nie :) tyle wycierpiałam przez zęba a tu teraz taka ulga 8 nie ma dziękuję !!! :)

Super profesjonalny i miły Człowiek !!! Musiałem wkrótce wyjechać zagranicę i nie mogłem wpisać się na "normalny termin", więc Pan Doktor wyświadczając mi ogromną przysługę wyleczył mi wszystkie potrzebujące tego zęby w 3 dni !!! przyjmując mnie i moją żonę przed lub po normalnie zapisanych pacjentach i do tego jeszcze wpadły GRATISY !!! ;) Dziękuję bardzo w imieniu swoim i małżonki. Ząbki pięknie zrobione, wypiaskowane, odkamienione. Żałuję jedynie, że wcześniej nie wpadłem na tego Stomatologa, oszczędziło by mi to bólu i wypadających, źle założonych plomb. Szczerze polecam. Teraz przy każdej następnej potrzebie interwencji będę dzwonić tylko do TEGO Stomatologa :), a przy następnej wizycie w kraju zawiozę do niego swoją mamę. Pozdrawiam

Miły,uśmiechnięty,uważam,że dobrze wykonuje swoją pracę(ja jestem zadowolona)Przestałam bać się dentysty! Znajomi i rodzina korzystają z jego usług i dziękują mi za polecenie pana Adriana :) P.S. Nie jestem znajomą pana doktora! :)

P.S.
Nie jestem znajomą pana doktora! :)

Bardzo dobry lekarz. Leczyłem 3 zęby i po pierwsze bezboleśnie, szybko i tak mi się wydaje że bardzo fachowo gdyż od momentu zakończenia leczenia, a już minęło kilkanaście miesięcy nic nic czuję! Od panicznego strachu przed dentystami Pan Adrian mnie także wyleczył. POLECAM duży pozytyw!

Polecam Pana Doktora, udowodnil mi że wizyta u dentysty nie musi kojarzyć się tylko ze strachem i bólem, przekonał do leczenia i dzięki Doktorowi dziś mam wszystkie zęby zdrowe, a co równiez ważne zniknął ból zębów. Wszystkim polecam Pana Adriana, a osobiście jestem temu wspaniałemu stomatologowi wdzięczna za cierpliwość i uratowanie ząbków :)

Najlepszy u jakiego byłem. Umawia się niekiedy poza godzinami pracy, odpowiada na telefony, a jak nie może odpowiedzieć to sam oddzwania, ponadto dobrze tłumaczy chorobę.

Pan Doktor ma pojęcie o wszystkim i o niczym... Najlepiej wychodzi mu borowanie swojej męskości w ramie pacjentki... Byłam kiedyś z bólem zęba i otóż ten Pan Doktor zalecił mi spędzenie wieczoru saczac kawę z nim. Nie sadze bY było to kompetentne ze strony pana doktora i zgodne z kodeksem etyki lekarskiej... Polecam temu panu pierw porządnie się wyszaleć a nastepnie podchodzić do ludzi jak do człowieka a nie jak do towaru....

Pan stomatolog Adrian Worosz to dentysta, który nic nie umie, a jedyne co mu wychodzi to robienie szumu wokół swojej osoby, oraz udawanie, ze zna problem stomatologiczny. Nie wiem, kto mu wydał dyplom ukończenia studiów wyższych. Kompetencje oraz umiejętności, a co za tym idzie fachowość wykonywania usług jest na ZEROWYM poziomie. Komentarze typu „specjalista” oraz „profesjonalista” – jest mocno przesadzona oraz sprawia duży ubaw. Zdecydowanie nie polecam oraz każdego przestrzegam przed tym człowiekiem. Proponuje owemu „lekarzowi” udanie się na jakieś kursy doszkalające – ale obawiam się ze to i tak za mało. Na pytanie innego lekarza – kto Pani to robił? Odpowiadając, że Pan A.W. – odpowiedz była: „tak wiem, słyszałam opinie". Dalszy komentarz zbędny.

Pan Doktor jest prawdziwym profesjonalistą. Wyrwał mi ósemkę w ramach NFZ - bezboleśnie i za darmo. Tej usługi nie chciał wykonać nikt inny w ramach NFZ, a prywatnie kosztowałaby kilkaset złotych. Przy okazji z własnej inicjatywy wyczyścił kamień. Lekarz młody i nieskażony zachłannością powszechną wśród lekarzy. Polecam wszystkim.