lek. dent. Adrian Worosz

Najlepszy stomatolog w całym Tarnowie. P.Adrian ma idealne podejście do pacjenta-jest wyrozumiały na strach, potrafi rozładować stres, jest delikatny , ma bardzo duże poczucie humoru. Co najważniejsze leczenie przebiega bezboleśnie, a efekty są rewelacyjne. Polecam każdemu, a szczególnie tym, którzy się bardzo boją .

Najlepszy stomatolog w całym Tarnowie.
Co najważniejsze leczenie przebiega bezboleśnie, a efekty są rewelacyjne.
Polecam każdemu, a szczególnie tym, którzy się bardzo boją .

Powiem tak jest miły poświęca dużo czasu pacjentowi ale to za mało żeby być dobrym lekarzem, brakuje mu jeszcze dużo praktyki umiejętności.

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Poza tym fantastycznie radzi sobie z dziećmi. Mój synek bardzo go lubi, więc leczenie zębów nie było koszmarem. Lekarz godny polecenia.

Polecam kazdemu,kto boi sie isc do dentysty,a walczy ze strasznym bolem zeba. Dr Worosz udowodnil mi,ze nawet leczenie kanalowe nie jest bolesne jak to opisuja inni. Polecam!

Trafiłam zupełnie przypadkiem do Pana lekarza stomatologa Adriana Worosz. Jednakże leczenie Pana „Doktora” skończyło się wyrwaniem zęba. Nie polecam tego Pana. Jest młodym stomatologiem, który jeszcze musi się dużo nauczyć. Zdecydowanie odradzam. Nigdy tam nie wrócę i każdego przestrzegę przed tym nieporozumieniem.

Trafiłam zupełnie przypadkiem do Pana lekarza stomatologa Adriana Worosz.
Zdecydowanie odradzam.
Nigdy tam nie wrócę i każdego przestrzegę przed tym nieporozumieniem.

Rewelacyjny stomatolog, uwielbiam do niego chodzić, jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia Polecam!

Strasznie miło odebrała tego lekarza poleciła mi go znajoma która leczy sie u niego od kilku miesięcy uważam że mimo młodego wieku wie co robi świetnie podchodzi do problemu bólu i strachu jest bardzo uprzejmyi przystojny :D doskonale znieczula zadbał o moje zęby a było z nimi nie ciekawie bo bałam sie stomatologów jak ognia... dzieki niemu strachu nie ma a wizyty to przyjemność sama w sobie :D ma świetnie podejście do dzieci one same chcą do niego wracać :D

Pomimo młodego wieku lekarz wie co robi. Usunął zęba skutecznie, bezboleśnie. Podczas zabiegu tłumaczy wszystko. Taka wizyta jest bez strachu.

Pan Adrian to świetny profesjonalista w tym co robi :) Miły oraz delikatny. Wzorowo zajął się moim uśmiechem uratował zęba którego chciało wyrwać 3 innych stomatologów. Polecam !!!

Pan Adrian to świetny profesjonalista w tym co robi :)
Polecam !!!

Pan totalnie nie zna się na swojej pracy. Dziwię się, że zdołał skończyć studia. Myślę, że miał dużą pomoc osób trzecich. Do zaplombowania zęba używa znieczulenia (za które trzeba oczywiście sowicie zapłacić), znęcając się nad zębem, totalnie nie zważając na to, że może dojść do przegrzania miazgi (pewnie tego nie zdążył się nauczyć). Jak moja dentystka zobaczyła wielkość dziury rozwierconej przez owego stomatologa oraz jakość wykończenia złapała się za głowę. Piszę tą opinie aby przestrzec przed totalną niefachowością, debilizmem i dużą „bajerą”, której można doświadczyć będąc u tego Pana. Aż strach pomyśleć o jakości usługi leczenia kanałowego – po usłudze „ząb do wyrwania”

Drogo, nie fachowo. Nie polecam i wszystkich przestrzegam przed tym młodym stomatologiem – takim ludziom powinni odbierać dyplomy a nie dopuszczać do tego by krzywdzili ludzi za wysoką cene.