lekarz Agnieszka Chreptowicz

2,7

Byłam dzisiaj na dyżurze w Luxmedzie u doktor Chreptowicz i przyznaję, że na wejściu robi specyficzne wrażenie (mówi dość szybko i niewyraźnie, przez co trudno ją czasami zrozumieć), ale co do samej konsultacji medycznej nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Była wnikliwa, badała dość długo i - miałam wrażenie - dokładnie. Na koniec nawet się uśmiechnęła;) Wydaje mi się, że negatywne komentarze niektórych osób mogą wynikać z tego pierwszego wrażenia (lub ze skłonności do interpretacji czyichś specyficznych zachowań przeciwko sobie - zupełnie niepotrzebnie;)).

Bardzo niemiła doktor. Na wejściu już miała zły humor. Żyjemy w 21 wieku gdzie odpisywanie emaila podczas wizyty u lekarza( podczas gdy lekarz wypisuje cała biurokracje swoją ) to chyba nie jest żaden problem. Natomiast Pani doktor przerwała badanie i zaczęła pouczać swojego klienta który właśnie wydał 180 zł za 10 min wizyty.

Nie rozumiem poprzednich opinii Bardzo rzetelna osoba. Na wizycie szczegółowo zebrała wywiad. Do problemów gastrycznych, z którymi borykałam się od dłuższego czasu podeszła profesjonalnie, zaleciła niezbędne badania i już na kolejnej wizycie wdrożyła odpowiednie leki, które przyniosły szybką poprawę. Bardzo polecam wszystkim. Widać w postępowaniu dobra szkołę gastrologów z ursynowskiego Centrum Onkologii Pełen profesjonalizm. Na pewno skorzystam z usług Pani doktor ponownie

Nie rozumiem poprzednich opinii
Pełen profesjonalizm. Na pewno skorzystam z usług Pani doktor ponownie

Bardzo niekomunikatywna i niemiłalekarz. Poszłam z przewlekłym bólem gardła, który nie mijał po poprzednim zdiagnozowaniu anginy 3 tyg. temu (antybiotyk, który brałam na zalecenie lekarza przez 10 dni nie pomógł), oraz z bólem nerek - rano nie mogłam przez to wstać z bólu. Nawet nie dotkneła okolicy pleców, zignorowała nerki i wysłała mnie przez postawieniem diagnozy i przepisaniem lekarstw na szybki test z gardła w kierunku Streptococus A. (nie informując mnie, że to badanie płatne 45 pln poza abonamentem -co jest istotne). Po wykonaniu badań, które nic nie wykazały, nie mogła zrozumieć dlaczego mam podwyższoną temperaturę od kilku tygodni i ropny nalot na migdałkach, więc przepisała szereg innych badań na dzień jutrzejszy - powiedziała, ze nie wie czy będą płatne (?) i nie wystawiła żadnej diagnozy twierdząc, że antybiotyk by nie pomógł, zapraszając na dzień następny do innego lekarza, bo jej nie będzie w LuxMedzie - jedyna pociecha w moim bólu. Oby jak najmniej takich lekarzy!

Dyżur internistyczny Racławicka 132b, ból gardła, mocno zaczerwienione, powiększone migdałki, ból głowy. Pani osłuchała, wypytała czy mam katar, kaszel i stwierdziła BEZOBJAWOWE przeziębienie... Dziś nie mogąc normalnie mówić i łykać bez bólu śliny, poszłam do laryngologa, który stwierdził anginę, która jego zdaniem w piątek była już do zdiagnozowania. na diagnozę Pani Chreptowicz przewrócił oczami i powiedział, że to ciekawe.

Byłem na ostrym dyżurze na Raclawickiej w Warszawie. Spotkałem się z nieuprzejmym traktowaniem i aroganckim, zarazem protekcjonalnym tonem. Dostałem antybiotyk mimo, iż kiedy wszedłem "nie wygladałem na chorego"... Pani doktor zachowywała się jakbym wyrządził jej znaczną krzywdę zgłaszając się do niej po radę. Stanowczo odradzam wizyty u tego lekarza.

Byłam na wizycie u Pani Doktor w LuxMedzie i szczerze powiem, że dawno nie spotkałam tak nieuprzejmej osoby. Pani Doktor zachowywała się arogancko, tak jakby była za karę na dyżurze a ja śmiałam zakłócić Jej święty spokój. Zostałam potraktowana lekceważąco, nie otrzymałam pomocy ani odpowiednich zaleceń. Po wizycie choroba się nasiliła. Szczerze nie polecam.

Wyjątkowo nieuprzejmy lekarz. Wizyta płatna, mimo wszystko były czynione wyrzuty, że pacjent przyszedł w czasie dyżuru