lek. dent. Agnieszka Czachurska-Sobera

Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Dzięki umiejętnościom P. Doktor każdy zabieg był dla mnie znacznie mniej stresujący. Polecam.

Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność i uznanie dla Pani Doktor, która zapewniła mi niezwykle profesjonalną i kompetentną usługę stomatologiczną. Jego zaangażowanie w zapewnienie mi komfortu podczas wizyty oraz troska o moje zdrowie jamy ustnej przekroczyły moje oczekiwania. Polecam !

Wizyta odbyła się na umówią godzinę. I to jedyny plus. Jest nie dokładna, konieczność odwiedzenia innego lekarza w celu poprawy. A to tylko oczyszczanie zębów z kamienia. Na pewno nie pójdę do niej więcej. Nie polecam.

Wspaniała Pani doktor, bardzo dokładna. Wizyta bez pośpiechu, dokładnie wytłumaczyła wszystko. Najlepszy stomatolog w okolicy. Podejście do pacjenta i jakość usługi na najwyższym poziomie. Polecam

Pani Doktor bardzo profesjonalna i konkretna. Ogromna wiedza z swoim zawodzie. Pani Doktor jako jedyna podjęła się leczenia gdzie w każdym innym gabinecie słyszałam odmowę. Zdecydowanie polecam

Jestem zdziwiony opinią niektórych ludzi na tutejszym portalu na temat Pani doktor gdyż leczę u niej zęby od wielu lat i to nie z przyzwyczajania a umiejętności leczyłem zęby już u kilku stomatologów i jedynie Pani doktor potrafiła mi pomóc z całego serca jej dziękuję i pozdrawiam cieplutko

Byłem dwa razy i o dwa razy za dużo. Za drugim razem miała poprawić to co po trzech dniach wypadło i niestety nie poprawiła. Dentystka nie uprzejma, droga i nie profesionalna w dodatku nie wystawia paragonu(ktoś powinien się tym zainteresować). Nie wiem czy wogole ma jakiekolwiek pojęcie o tym czym się zajmuje. Inny dentysta musiał wszystko poprawiać i powiedział że jeszcze takiego czegoś to jak żyje nie widział. Kilku moich znajomych niestety też skorzystało z usług i mają takie same opinie na temat tej dentystki. Nie polecam i radzę uważać.

Byłam tylko raz i o jeden raz za duzo Jak zobaczyłam w domu "wyleczonego" zęba to się rozpłakałam. Tydzień później poszłam do innego stomatologa który włożył zgłębnik w tego zęba i oczywiście powtórnie go leczył Zajęło mu to godz bo powiedział ,że nie wiadomo jak się za to zabrać Dzięki Bogu uratował mi tego zęba Więcej komentarzy chyba nie trzeba

Pani doktor jest bardzo przyjemną osobą. Moim zdaniem dobrze wykonuje zabiegi- plomba zrobiona rok temu narazie jest na swoim miejscu, a ząb nie boli.

Początkowe zadowolenie ze sprawności i bezbolesności leczenia zębów szybko minęły, kiedy okazało się, że wszystkie wypełnienia ubytków są spaprane i wymagają poprawy... Zdecydowanie lepiej zainwestować pieniążki w innego specjalistę i mieć solidnie wykonane "naprawy"