lekarz Agnieszka Engel

Pulmonolog

1,2

Nie polecam, nie uprzejma, brak kompetencji, nawet dokładnie nie czyta dostarczonych dokumentów, nie słucha co pacjent ma do powiedzenia, Arogancka i zarozumiała. Pacjenta na NFZ traktuje jako zło konieczne.

Całkowity brak kompetencji, brak wiedzy nadrabia arogancją i nieuprzejmością.Nie wie jak leczyć potrzebuje sugestii

Nie polecam. Całkowity brak kompetencji. Wyjątkowo nieuprzejma. Leczenie polega na " poczekamy zobaczymy co będzie za 1/2 roku." Szkoda czasu na wizytę u tej pani, na NFZ.

Podejście Pani dr Engel dramat, cyt " idę do domu, skończyłam pracę.. Na pytanie jak z Tatą : takiego przywieźliście, to jak ma być? Stan ciężki, umiera" tak przez telefon, bez żadnych skrupułów.. Lekarz bez żadnych kompetencji. Rozważam powiadomienie wyższych organów. Dla godności, spokoju innych pacjentów a przede wszystkim ich rodzin. Pani życia i śmierci. Szasta słowem śmierć.. Zero współpracy z rodziną, na zadawane pytania burczy, jest bardzo niemiła, wynika to z braku kompetencji. Wiedza na poziomie jeden. Nie potrafi wytłumaczyć, ocenić podstawowych rzeczy. Ktoś, kto ma choć trochę empatii, nie zachowuje się w ten sposób. To jest karygodne. Trzymać swoich najbliższych z dala od Pani Dr Engel!

BARDZO, BARDZO NIESYMPATYCZNA. DOPROWADZIŁA DO ŁEZ. WYKAZUJE BRAK EMPATII TAK DO PACJENTA JAK I JEGO RODZINY. OCENIA, KRYTYKUJE, NIE WYKAZUJE ZROZUMIENIA. MAM NADZIEJĘ, ŻE LECZY...........

Pani doktor bardzo nie miła . Traktuje pacjenta jak rzecz .Nie przejrzała nawet karty lekarskiej po odbytej chorobie. Na pytanie pacjenta czy może latać samolotem po odbytej odmie opłucnowej odpowiedziała : " wróżka nie jestem ! " . Zachowuje się nieprofesjonalnie ! bardzo gorąco NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!! wizyty u Pani doktor . oczywiście wizyta była na kasę chorych i trwała 5 minut.