lek. dent. Agnieszka Golińska

nie polecam tej pani bo wiecej gada na temat higieny jak robi przy zebach, ma jakieś obrzydzenie do żle umytych zębów chyba mineła się z powołaniem a pozatym pląba mi po 2 tygodniach wypadła

Zdecydowanie najlepsza stomatolog z jaką sie spotkałem.Rzeczowa ,profesjonalne podejście do tematu,a przy tym miła i uprzejma. SERDECZNIE POLECAM!!!

trafiłem do Pani doktor z bardzo brzydko wykonanymi wypełnieniami,a Pani doktor wyleczyła moje ząbki super estetycznie . Polecam kademu kto chce tak jak ja miec piękny uśmiech!!!

wspaniała Pani doktor bardzo dobra w swoim fachu godna polecenia bez żadnych uwag

Co tu dużo pisać- po prostu, Idealna specjalistka.Uśmiechnięta.bardzo rzeczowa, konkretna i przesympatyczna Pani Stomatolog :) Sprawiła że moje marzenie o pięknym uśmiechu spełniło się...... Serdecznie polecam... Judyta

Świetny lekarz,bardzo estetycznie zrobione zęby polecam każdemu, fachowa obsluga

Pani Doktor leczy zęby szybko i bezboleśnie. Po pierwszej wizycie u niej przestałam bać się dentysty. Polecam osobom, które boją się zabiegów-tu będzie naprawdę OK. Jedyny minus to ogromne kolejki i opóźnienia w przychodni, ale to przecież nie wina Pani Doktor.

bardzo dobry fachowiec który zna się na swojej pracy.Polecam wszystkim

bardzo dobry fachowiec który zna się na swojej pracy.Polecam wszystkim