lekarz Agnieszka Izdebska

Lekarz rodzinny

Jest niesamowita ;)) super ma podejscie do pacjenta ;) Jakby tacy lekarze byli wśród nas to medycyna miałaby sens ;)

Extra :) polecam indywidualne podejście do pacjenta, bardzo mi pomogła w awaryjnych sytuacjach. Bez problemu wypisze skierowanie do specjalisty (czego wszyscy nie chcą robić) Jest miła, uprzejma i przedewszystkim bez problemowa. Zawsze mnie przyjęła poza kolejką (w nagłych przypadkach, nawet jak miała mnustwo osób). POLECAM

to lekarz o jakim marzy kazdy pacjent miła wyrozumaiała pani doktor , kompetentna, uczynna z takim lekarzem kazdy pacjent czuje sie bezpiecznie

to lekarz o jakim marzy kazdy pacjent
miła wyrozumaiała pani doktor , kompetentna, uczynna
z takim lekarzem kazdy pacjent czuje sie bezpiecznie