lekarz Agnieszka Jagodzińska

Endokrynolog

Bardzo polecam Panią Doktor. Chodziłam do Pani Doktor przed ciążami i w trakcie ciąż z moimi córkami bo miałam problem z moją tarczyca. Dzięki Pani Doktor udało się ze mam wspaniałe córki. Wpisy ze trzeba czekać rozśmieszają mnie. Bo niech mi ktoś znajdzie dobrego lekarza na którego nie trzeba czekać.

Nie odbiera telefonu, w ogóle, ma w nosie pacjentów, Przyjdzie czas że będzie sama potrzebowała pomocy.

Pani Agnieszka Jagodzińska, Tulipanowa 1 konin Nie polecam wogóle, poszedłem w sprawie sutka a pani robiła mi usg tarczycy i pobrała ode mnie 150 zl za???

Pani Agnieszka Jagodzińska, Tulipanowa 1 konin

Lekarz godny polecenia! Pani doktor bardzo miła, szczegółowo prowadzi badania, stawia trafną diagnozę, bardzo dużo czasu spędza z jednym pacjentem, ponieważ stara się wszystkiego dokładnie dowiedzieć odnośnie jego choroby i pomóc. Zawsze można się do niej dodzwonić i dogadać odnośnie terminu, czy to prywatnie, czy na NFZ. Pani doktor ma bardzo ważną zaletę- nie patrzy na pacjenta "z góry" i traktuje wszystkich równo. Leczę się u Pani dr od roku w związku z problemami z tarczycą i nigdy mnie nie zawiodła. WSZYSTKIM POLECAM! JEST ŚWIETNA!!

Bardzo kompetentna osoba i tryska wiedzą.Polecam!!!!!!

Bardzo kompetentna osoba i tryska wiedzą.Polecam!!!!!!

Pani Dr owszem z wiedzą i uprzejma, ale okazuje się, że umawia parę pacjentów na tą samą godzinę, w kolejce było 4 pacjentów umówionych na godzinę 15, ja byłam piąta i dzięki temu weszłam dopiero o 17:00, nie wiem czy to z chciwości czy innych pobudek, następnym razem wybiorę innego lekarza bo skoro umawiam się na konkretną godzinę to w jakimś celu jest to podawane

Jestem zadowolona z leczenia ,wiedzy,podejścia do pacjenta dr.Jagodzińskiej.Polecam każdemu.

Bardzo kompetentna osoba i z dużym poziomem wiedzy. Stanowczo polecam!!!

Bardzo kompetentna osoba i z dużym poziomem wiedzy. Stanowczo polecam!!!