lekarz Agnieszka Kaczmarczyk-Wieteska

2,1
2,6
2,7
2,1

Szanowni Państwo proszę omijać tego lekarza z daleka, pani doktor zawsze ale to zawsze się spóźnia ale dzisiaj przeszła juz samą siebie przybyła po 1.40 i jeszcze była obrażona, że pacjenci są zdenerwowani. Pani charakteryzuje się brakiem kultury, jest opryskliwa, przyjmuje przy otwarty h drzwiach za nic mając RODO I inne przepisy. Jeśli chodzi o fiagnostyke pozostawia ona wiele do życzenia To był mój ostatni raz. I na opinii się nie skończy. Nie polecam i to bardzo zdecydowanie. Spotkanie x tym lekarzem to koszmar!!@!!!!!!

Pani łaskawie przyszła po prawie dwu godzinym spóźnieniu. Dzieje się to notorycznie. Gdzie jest dyrekcja placówki!!! Brak szacunku do pacjenta kompletna porażka . Jestem ostatni raz !!! Nie polecam, omijać szerokim łukiem tą panią !!!

Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Pani doktor wysłuchała z czym przyszłam. Przeprowadziła wszystkie niezbędne badania. Dokładnie wypytała o dotychczasowy przebieg leczenia. Wyjaśniła dokładnie obecny stan. Odpowiedziała na każde zadanie przeze mnie pytanie, bez pośpiechu. Polecam.

Polecam.

Pani doktor bardzo arogancka, nie skomentuje jej zachowania w stosunku do Pacjenta. Pogarda i brak szacunku. Wizyty odbywają się przy otwartych drzwiach… Nie polecam.

Wizyta na NFZ. Lekarka opryskliwa, niemiła i nieprzyjemna. Badania przeprowadza przy otwartych drzwiach, tak,że pacjenci na korytarzu wszystko słyszą, od drzwi pyta o nazwisko, nie przestrzega ochrony danych osobowych. Poucza zamiast wyjaśnić, na pytania odpowiada w sposób opryskliwy, stierdzeniem "bo ja tak mowie" - jakikolwiek brak szacunku dla pacjenta. Nigdy więcej nie pójdę i nikomu nie polecam.

Pani doktor notorycznie się spóźnia ostatnio na wizytę czekałem półtora godziny a co do leczenia też mam zastrzeżenia

Pani doktor Agnieszka Kaczmarczyk to niezwykle profesjonalny okulista a co za tym idzie bardzo dobry diagnosta! Trafna diagnoza i konkretne podejście do pacjenta! Wizyta przeprowadzona w sposób niezwykle skrupulatny i niezwykle dokładny! Polecam w 100% gdyż nie sposób stwierdzić inaczej.Pozdrawiam Damian Kowalczyk.