lek. dent. Agnieszka Kicińska - Dobrucka

Najlepszy stomatolog w moim życiu. Polecam! Nic nie bolało. Szybko, bardzo delikatnie - perfekcyjna robota. :)

Pani doktor profesjonalna, miła uprzejma, wszystko wytłumaczy, natomiast minus jak dla mnie to brak recepcji przez co nie można się dodzwonić bo wiadomo pani doktor nie odbierze ja ma pacjenta

Świetna. Najlepszy dentysta u jakiego byłem w życiu. Bardzo uważna, precyzyjna no i świetnie znieczula. Polecam!

Bardzo uważna, staranna, delikatna pani doktor, chodzę do niej od wielu już lat i polecam wszystkim pacjentom. Również z dziećmi! Po wizycie w tym gabinecie nie będą miały urazu :)

Ok¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani jest cudowna^^ Dobrze leczy, jest miła. Lepszej takiej nie znałam. Polecam ta Panią serdecznie. Pozdrawiam

Pani jest cudowna^^
Dobrze leczy, jest miła. Lepszej takiej nie znałam.

Polecam ta Panią serdecznie.

Pozdrawiam

Bardzo kompetentna, wysoki standard czystości. Godna polecenia. Nie spieszy się, używa dobrych komponentów.