mgr Agnieszka  Kiełbikmgr Agnieszka  Kiełbik - zdjęcie profilowe

mgr Agnieszka Kiełbik

Psycholog, Psychoterapeuta

Szanowni Państwo. W sprawie wolnych terminów zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Psycholog, psychoterapeuta. Pracuję indywidualnie oraz prowadzę terapię par.
Ponad 10 ...

Psycholog, psychoterapeuta. Pracuję indywidualnie oraz prowadzę terapię par.
Ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu psychoterapii.
Specjalizuję się w nurcie psychoterapii Gestalt zintegrowanej z podejściem systemowym oraz elementami terapii poznawczo-behawioralnej oraz psychodietetyce. Prowadzę również konsultacje wychowawcze dla rodziców, kierując się nurtem rodzicielstwa bliskości, self- reg.

Absolw...

U pani Agnieszki przechodzę swoją już drugą terapię. Powiem szczerze, jestem już prawie rok w terapii i widzę i czuję jak zmienia się moje życie, jak odnajduję siebie. Pani Agnieszka zawsze mi tłumaczy to co mnie nurtuje i pomaga mi zrozumieć to co się ze mną dzieje i dlaczego. Jestem za to bardzo wdzięczna, bo to po prostu pomaga. Dziękuję!

Bardzo kompetentna specjalistka! Przeszłam przez naprawdę sporą ilość psychologów, ale dopiero dzięki Pani Agnieszce zaczynam robić postępy. To co dla mnie jest mega ważne, to to, że dostaje informacje zwrotne, a nie tylko postawę potakującą. Moje życie zmienia się na lepsze! Polecam i będę Panią polecać!

Jestem w trakcie terapii u Pani Agnieszki i wreszcie czuję, że to jest odpowiedni dla mnie specjalista. Ma świetne spojrzenie na moje trudności, daje mi informacje zwrotne, co jest dla mnie bardzo ważne. Czuję, że moje życie idzie ku lepszemu. Polecam tą specjalistkę całym sercem!

Pani psycholog została mi polecona przez moją znajomą. Mialam okazje byc u roznych specjalistow, a tu w koncu zostalam zwyczajnie wysluchana, otoczona wsparciem. Psycholog pomogła mi spojrzeć na sprawy mojego dziecka inaczej. Miałam i nadal jeszcze mam, ciężką sytuacje - rozwód z mezem, dziecko ma 6,5 lat, więc bardzo to przezywalo. Nie chciało spać, jesć, zaczęły się problemy z zachowaniem w zerowce, teraz jest w pierwszej klasie. Dzieki pani psycholog zmienilam podejscie do tego co się dzieje. Poprawa widoczna juz nastąpiła po paru wizytach i dzieki temu, że zaczelam zachowywac się wobec corki tak jak poradzila pani psycholog. Teraz nadal chodzi na spotkania, i chyba niebawem nie bedzie juz potrzeby regularnych wizyt , mam lepszy kontakt z nią. Dziękuję raz jeszcze za pomoc . Basia

Zgłosiłam się do pani Agnieszki rok temu z synem. Był bardzo nieśmiały. Nie chciał rozmawiać z kolegami. W zasadzie na przerwach tylko siedział sam pod klasą. Pani psycholog pokazała mi i mojemu mężowi co możemy robić w domu, aby wzmocnić samoocenę syna i jak go wspierać i jak z nim rozmawiać. Poza tym syn chodził co tydzień do tej pani na terapię. Teraz po roku mogę stwierdzić, że mój syn po pierwsze stał się bardziej otwarty do innych dzieci. Zaczął nawiązywać kontakty społeczne, rozmawiać z chłopakami na przerwach. I widze też, że potrafi już mówić o swoich uczuciach co go wkurza a co cieszy, a jest to naprawdę postęp. Ogólnie jest taki teraz hmm, normalny to chyba dobre określenie ;)

Godna polecenia! Dzięki tej psycholożce udało mi się zapanować nad swoją wagą. Od zawsze miałam problemy z dodtkowymi kilogramami. Nigdy nie wiedziałam jednak co mam z tym zrobić.. Stosowałam chyba milion diet, ale wciąż było tylko gorzej. Dzięki spotkaniom z tą psycholog dowiedziałam się skąd biorą się moje problemy. Zrozumiałam lepiej sama siebie. A przede wszystkim odzyskuje powoli kontrolę nad jedzeniem, a w zasadzie tym co jem i jak. A co najlepsze nie muszę stosować jakiś diet!