mgr Agnieszka  Kiełbikmgr Agnieszka  Kiełbik - zdjęcie profilowe

mgr Agnieszka Kiełbik

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem dziecięcym, psychoterapeutą,
psychodietetykiem.
Aktualnie przebywam n urlopie wychowawczym. Wznowienie wizyt nastąpi w 2017 r.
Specjalizuję się w ...

Jestem psychologiem dziecięcym, psychoterapeutą,
psychodietetykiem.
Aktualnie przebywam n urlopie wychowawczym. Wznowienie wizyt nastąpi w 2017 r.
Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii dzieci, terapiinadwagi i otyłości u dzieci, prowadzę również konsultacje dla rodziców oraz mediacje rodzinne.
Więcej informacji o mnie na stronie:
www.facebook.com/psychologAgnieszkaKielbik

Pani psycholog została mi polecona przez moją znajomą. Mialam okazje byc u roznych specjalistow, a tu w koncu zostalam zwyczajnie wysluchana, otoczona wsparciem. Psycholog pomogła mi spojrzeć na sprawy mojego dziecka inaczej. Miałam i nadal jeszcze mam, ciężką sytuacje - rozwód z mezem, dziecko ma 6,5 lat, więc bardzo to przezywalo. Nie chciało spać, jesć, zaczęły się problemy z zachowaniem w zerowce, teraz jest w pierwszej klasie. Dzieki pani psycholog zmienilam podejscie do tego co się dzieje. Poprawa widoczna juz nastąpiła po paru wizytach i dzieki temu, że zaczelam zachowywac się wobec corki tak jak poradzila pani psycholog. Teraz nadal chodzi na spotkania, i chyba niebawem nie bedzie juz potrzeby regularnych wizyt , mam lepszy kontakt z nią. Dziękuję raz jeszcze za pomoc . Basia

Zgłosiłam się do pani Agnieszki rok temu z synem. Był bardzo nieśmiały. Nie chciał rozmawiać z kolegami. W zasadzie na przerwach tylko siedział sam pod klasą. Pani psycholog pokazała mi i mojemu mężowi co możemy robić w domu, aby wzmocnić samoocenę syna i jak go wspierać i jak z nim rozmawiać. Poza tym syn chodził co tydzień do tej pani na terapię. Teraz po roku mogę stwierdzić, że mój syn po pierwsze stał się bardziej otwarty do innych dzieci. Zaczął nawiązywać kontakty społeczne, rozmawiać z chłopakami na przerwach. I widze też, że potrafi już mówić o swoich uczuciach co go wkurza a co cieszy, a jest to naprawdę postęp. Ogólnie jest taki teraz hmm, normalny to chyba dobre określenie ;)

Godna polecenia! Dzięki tej psycholożce udało mi się zapanować nad swoją wagą. Od zawsze miałam problemy z dodtkowymi kilogramami. Nigdy nie wiedziałam jednak co mam z tym zrobić.. Stosowałam chyba milion diet, ale wciąż było tylko gorzej. Dzięki spotkaniom z tą psycholog dowiedziałam się skąd biorą się moje problemy. Zrozumiałam lepiej sama siebie. A przede wszystkim odzyskuje powoli kontrolę nad jedzeniem, a w zasadzie tym co jem i jak. A co najlepsze nie muszę stosować jakiś diet!

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Wrocław"?

mgr

50-078 Wrocław

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń
Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław
Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław