Psychoterapeuta Wrocław

(Wrocław) Poradnia Psychopedagogiczna PTPP
Teatralna 6/13
Śródmieście, Wrocław

wizyta już od 120
Pan Dawid to bardzo ciepły, miły, pełny empatii i godny zaufania specjalista. Do gabinetu trafiłam w kompletnej rozsypce, w najgorszym momencie mojego życia. Nie wiedziałam jak się pozbierać, jak ogarnąć swoje życie. Pan Dawid szybko pomógł mi uporać się z moimi problemami.

POLECAM i DZIĘKUJĘ jeszcze raz za wszystko!
Opinia dodana przez: Anna J.
Wrocław Psychoterapeuta mgr Agnieszka  Kiełbik

mgr Agnieszka Kiełbik

Poradnia Psychodietetyczna Rymkiewicz
Wandy 7/1
53-320 Wrocław

wizyta już od 120
U pani Agnieszki przechodzę swoją już drugą terapię. Powiem szczerze, jestem już prawie rok w terapii i widzę i czuję jak zmienia się moje życie, jak odnajduję siebie. Pani Agnieszka zawsze mi tłumaczy to co mnie nurtuje i pomaga mi zrozumieć to co się ze mną dzieje i dlaczego. Jestem za to bardzo wdzięczna, bo to po prostu pomaga. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Agata
Wrocław Psychoterapeuta mgr Joanna Mikołajko

mgr Joanna Mikołajko

Psychoterapeuta, Psycholog

Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii
ul. Wita Stwosza 16 , gab. 201

wizyta już od 100
Do Pani Asi trafiłam, kiedy byłam w skrajnie trudnej sytuacji – życiowo i psychicznie. Miałam już parę doświadczeń bycia w terapii i poza wysłuchiwaniem moich problemów, nic one nie wniosły. Nadal nie mogłam spać, permanentnie byłam w złym nastroju, do czego zaczęły dochodzić różne komplikacje zdrowotne. Jestem pod wrażeniem wiedzy Pani Asi. Jej podejście i sposób rozmowy pozwoliły mi zobaczyć sedno problemu oraz nakierować się na inne tory. Jest empatyczna, ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
Wrocław Psychoterapeuta mgr Piotr Koremba

mgr Piotr Koremba

Kwiska 5/7 lok. 1
54-203 Wrocław

Wystawiam najwyższą oceną - wspaniały psychoterapeuta, profesjonalizm, zaangażowanie, serce wkładane w pracę. Szkoli się na bierząco i nie jest jednym z tych co uczyli się kilkadziesiąt lat temu. Czuć autentyczne wsparcie, pomoc ciepło i bliskość. Zawsze chętny do wysłuchania, potrafi być twardy kiedy człowiek za bardzo się rozłazi i współczujący kiedy trzeba.
Opinia dodana przez: BetiK
Wrocław Psychoterapeuta mgr Renata Respondek

mgr Renata Respondek

Gabinet Psychologiczny Initum
ul. Kwiska 5/7 p.426

wizyta już od 130
Polecam pracę z tą psycholog. Pomogła mi pozbyć się nieprzyjemnych objawów ciągłego napięcia i stresu. Dzięki pracy z nią odzyskałam spokój i panowanie nad swoim życiem. Nie wiem, co by się stało, gdybym nie podjęła tej pracy.
Opinia dodana przez: Justyna
Wrocław Psychoterapeuta dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

Węgłowska-Rzepa Krystyna Psychoterapia Psychoedukacja Szkolenia SENS
Boczna 12/213
Krzyki, Wrocław

wizyta już od 100
Polecam współpracę z Panią Doktor :) Przez otwartość i życzliwość w podejściu od pierwszego spotkania złapałam z nią kontakt, a dobre samopoczucie to podstawa do dalszej pracy. Pani Doktor prawdziwie interesuje się problemami pacjenta, jest empatyczna, cierpliwa, szczera. Świetny terapeuta i wielki człowiek :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Ewa
Wrocław Psychoterapeuta mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

Centrum Balans - Psycholog Psychiatra Dietetyk
ul. Kościuszki 135
Wrocław

Do pani Doroty trafiłam z polecenia. Miałam depresję, nie radziłam sobie z prostymi problemami dnia codziennego, płakałam z byle powodu, byłam kłębkiem nerwów, do tego problemy ze snem.... Pani Dorota wzbudziła moje zaufanie angażując się i okazując prawdziwe zainteresowanie moimi problemami , otworzyłam się chyba pierwszy raz przed obcą w zasadzie osobą. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie prowadziła nasze spotkania, tworząc komfortową wręcz intymną atmosferę. Jestem wdzięczna Pani Dorocie, że otworzyła ...
Opinia dodana przez: Iwona I.
Wrocław Psychoterapeuta mgr Jarosław Krawczak

mgr Jarosław Krawczak

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

Ośrodek psychoterapii PROMENTE
Tęczowa 78a/3a
Wrocław

Bardzo polecam tego terapeutę!
Ma naprawdę genialną intuicję, ogromną wiedzę. Wyczuwa się też duże doświadczenie.
Poza tym jest przesympatyczny, ale najważniejsze - odpowiedzialny i wie, co robi.
Oczywiście nie wszystkie wizyty są przyjemne i łatwe, i (prawie)nigdy nie jest tak, że dostaje się receptę czy rozwiązanie na tacy. Ale o to w tym wszystkim chodzi :)
Jeszcze raz polecam i zapewniam, że warto mu zaufać.
Wrocław Psychoterapeuta mgr Sebastian Szczepanowski

mgr Sebastian Szczepanowski

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

GABINET PSYCHOTERAPII Jarosław Krawczak
ul. Tęczowa 78a/3a
50-502 Wrocław

Zgłosiliśmy się kilka miesięcy temu do terapii małżeńskiej. Oboje jesteśmy pod wrażeniem pracy, którą przeszliśmy razem z terapeutą. Duża wiedza i przede wszystkim dużo cierpliwości ze strony P. Sebastiana pomogły nam poukładać swoje sprawy. A było trudno. I w życiu i na sesjach. Dziękujemy bardzo!
Opinia dodana przez: Marcin i Kasia
Wrocław Psychoterapeuta mgr Alicja Biłozor

mgr Alicja Biłozor

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapeutyczny
ul. Powstańców Śl. 163/6
Krzyki, Wrocław

Ala Biłozor jest świetnym coachem i psychoterapeutką, rozumiejącą, mądrą, wnikliwą i cierpliwą, ale poza tym cudowną osobowością emanującą ciepłem i zrozumieniem. Zaczęłam spotykać się z Alą na sesjach coachingowych, a potem na psychoterapii. Sesje z Alą nie tylko pomogły mi w podjęciu ważnych decyzji zawodowych i życiowych, ale też dały siłę i wiarę we własne możliwości, wzmocniły poczucie własnej wartości i pozwoliły na głębsze zrozumienie zachowań innych ludzi wobec mnie. ...
Opinia dodana przez: Maryla

Psychoterapeuci w Wrocławiu