Pracę w obszarze zdrowia psychicznego rozpocząłem w 2006 roku.

Pracę w obszarze zdrowia psychicznego rozpocząłem w 2006 roku.
Prowadząc psychoterapię opieram się na teoriach i myśleniu psychodynamicznym. Korzystam zarówno z dorobku tego podejścia, jak i z metod i technik używanych w tej szkole terapeutycznej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Swoją pracę stale superwizuję u specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, superwizorów z wieloletnim doświadczeniem psychoterapeutycznym. Jestem na własnej ścieżce ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty PTPPd i PTP.

W pracy terapeutycznej kieruję się standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty.

Ukończyłem Dolnośląską Szkołę Wyższą, gdzie aktualnie pracuję nad doktoratem z zakresu nauk humanistycznych. Aktualnie doskonalę również swoją wiedzę w zakresie psychologii klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Jestem na ostatnim etapie całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które spełnia wymogi, dotyczące przyznawania certyfikatów psychoterapeuty Polskiego Towarzystwia Psychoterapii Psychodynamicznej oraz PTP.

W zależności od potrzeb mogę zaproponować psychoterapię indywidualną lub grupową, małżeńską, par i rodzin.

Bardzo polecam tego terapeutę! Ma naprawdę genialną intuicję, ogromną wiedzę. Wyczuwa się też duże doświadczenie. Poza tym jest przesympatyczny, ale najważniejsze - odpowiedzialny i wie, co robi. Oczywiście nie wszystkie wizyty są przyjemne i łatwe, i (prawie)nigdy nie jest tak, że dostaje się receptę czy rozwiązanie na tacy. Ale o to w tym wszystkim chodzi :) Jeszcze raz polecam i zapewniam, że warto mu zaufać.

Bardzo polecam tego terapeutę!
Jeszcze raz polecam i zapewniam, że warto mu zaufać.

Super specjalista. Bardzo mi pomógł. Polecam każdemu kto ma jakiś problem.

Super specjalista. Bardzo mi pomógł. Polecam każdemu kto ma jakiś problem.