Jestem psychologiem, pedagogiem i dyplomowanym psychoterapeutą.
Jako psychoterapeuta pracuję od 2006 roku.
Prowadząc psychoterapię opieram się na teoriach i ...

Jestem psychologiem, pedagogiem i dyplomowanym psychoterapeutą.
Jako psychoterapeuta pracuję od 2006 roku.
Prowadząc psychoterapię opieram się na teoriach i myśleniu psychodynamicznym. Korzystam zarówno z dorobku tego podejścia, jak i z metod i technik używanych w tej szkole terapeutycznej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Swoją pracę stale superwizuję u specjalistów z Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, superwizorów z wieloletnim doświadczeniem psychoterapeutycznym. Jestem na drodze certyfikacji w PTPPd i PTP.

W pracy terapeutycznej kieruję się standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty.

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie SWPS (specjalność kliniczna) oraz Dolnośląską Szkołę Wyższą (pedagogika oraz pedagogika specjalna). Jestem absolwentem całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które spełnia wymogi, dotyczące przyznawania certyfikatów psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz PTP. Doświadczenie zdobywałem w Centrum Osób Niepełnosprawnych w Dobroszycach oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym i Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Lubinie. Prowadzę własny Gabinet Psychoterapeutyczny, równocześnie współtworząc zespół Ośrodka Psychoterapii Promente. Przyjmuję we Wrocławiu i w Oleśnicy.

W zależności od potrzeb mogę zaproponować psychoterapię indywidualną lub grupową, małżeńską, par i rodzin. Współpracuję z lekarzem psychiatrą oraz z innymi terapeutami.

Super specjalista. Bardzo mi pomógł. Polecam każdemu kto ma jakiś problem.

Super specjalista. Bardzo mi pomógł. Polecam każdemu kto ma jakiś problem.

Bardzo polecam tego terapeutę! Ma naprawdę genialną intuicję, ogromną wiedzę. Wyczuwa się też duże doświadczenie. Poza tym jest przesympatyczny, ale najważniejsze - odpowiedzialny i wie, co robi. Oczywiście nie wszystkie wizyty są przyjemne i łatwe, i (prawie)nigdy nie jest tak, że dostaje się receptę czy rozwiązanie na tacy. Ale o to w tym wszystkim chodzi :) Jeszcze raz polecam i zapewniam, że warto mu zaufać.

Bardzo polecam tego terapeutę!
Jeszcze raz polecam i zapewniam, że warto mu zaufać.