lekarz Agnieszka Kostka

Okulista

Bardzo uprzejma i miła Pani Doktor. Przyjęła mnie z bolącym okiem i zajęła się wnikliwie moim przypadkiem, mimo iż już kończyła swoją pracę. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna, ponieważ już kilka dni chodziłam po różnych poradniach okulistycznych a nawet pogotowiu i nie doczekałam się w nich pomocy, a tu spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem. Takich lekarzy nam potrzeba! Teraz wiem, gdzie się udać i jestem spokojna o swoje oko. Dziękuję!

Idąc do firmy Oko-laser byłam spokojna, że będę elegancko obsłużona jak na taką firmę przystało. Ale niestety, lekarka do której byłam zapisana była nieobecna i zastąpiła ją Pani lek. med. Agnieszka Kostka. I cóż, Pani doktor będąca osobą znerwicowaną, była bardzo niespokojna, wykonywała procedurę jaką ustalono w tej firmie po wejściu nowego pacjenta do gabinetu a na zadane pytanie dotyczące moich oczu odpowiadała niegrzecznie a nawet pozwoliła sobie na dwukrotne stwierdzenia dotykające mnie osobiście. Na kolejne pytania odpowiadała również ze złością kończąc komentarz, że Ona tu nie jest od wykładów. A pytałam tylko o stan mojego jedynego dobrego oka bo drugie jest tylko do ozdoby. Być może dlatego, że byłam tam nie prywatnie tylko na NFZ ale to tylko takie przypuszczenie.
Nie polecam wizyt u Pani doktor chyba, że ktoś chce aby poleciła krople do oczu rekomendujące konkretną firmę farmaceutyczną, bo to robiła z wielkim zapałem. Psuje opinię tej bardzo dobrej firmie, szkoda!

Pani doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Bardzo konkretna. Poświęciła mi dużo czasu i wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Cała wizyta była bardzo przyjemna.

Kompetentna ,cierpliwa,uprzejma . Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wyszedłem w pełni poinformowany o sposobie i trybie dalszego leczenia - na czym najbardziej mi zależało .