lekarz Agnieszka Król-Krawczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Pani doktor ma dużą wiedzę i potrafi trafnie stawiać diagnozy.Niewielu jest takich lekarzy. Skierowała mnie na badanie zawartości witaminy D3 we krwi i okazało się że mam jej bardzo mało!!! Po raz kolejny okazało się że miała racje.Jak najwięcej takich lekarzy - miłych,z sympatycznym podejściem do pacjenta i z taką trafnością diagnoz.

Kompetentny, dociekliwy lekarz. Szczegółowo pyta przed wydaniem diagnozy. Życzliwa i pomocna. Gorąco polecam.

Pani doktor to najlepszy diagnosta jakiego spotkałam.Ma ogromną wiedzę i bardzo dobry stosunek do pacjenta. Jeśli komuś cokolwiek dolega pani doktor na pewno to wykryje, nawet jeśli pacjent przychodzi z innym problemem, gdyż robi bardzo szczegółowy wywiad, to istny DR House w dziedzinie diagnostyki.

Potwierdzam pozytywne opinie, w Luxmedzie jeden z najlepszych internistów, szkoda, ze nie przyjmuje na NFZ, ale naprawde nie sa to pieniądze wyrzucone w błoto. Nie naciąga na leki i badania to przede wszystkim, leczy skutecznie, chętnie wszystko tłumaczy i pamięta swoich pacjentów, co w przypadku lekarzy jest rzadko spotykane.

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Mimo tego, że pierwszy raz przyszedłem do Pani doktor tylko z infekcją dróg oddechowych to po przeprowadzonym wywiadzie i dzięki zleconym badaniom zdiagnozowano u mnie chorobę tarczycy.

Przede wszystkim nie podchodzi do pacjenta w sposób lekceważący. Byłam już kilka razy na wizycie, zawsze przeprowadziła solidny wywiad a jeśli była taka potrzeba kierowała na badania. Jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy u jakich byłam. Polecam

lekarz jest kompetentny; jest inteligentny, w przeciwieństwie do znaczącej liczby lekarzy, których dotąd poznałem; wie jak wyjaśnić możliwości leczenia, zna różne szczegóły badań i metod postępowania z innych dyscyplin medycznych; dba o stronę finansową procedur leczniczych (wskazuje leki, które nie są najdroższe, wie jak wykorzystać zakres ubezpieczenia oferowanego przez NFZ, pomimo że jest lekarzem niepaństwowym);

Znam wielu lekarzy, ten jest najlepszy ze wszystkich. Niezwykle kompetentna, uczciwa, życzliwa, przejmuje się losem (i kieszenią, by leki nie były za drogie) pacjentów. A do tego piękna kobieta!! :)

Pani Doktor powinna być wzorem dla innych lekarzy. Życzę nam wszystkim - pacjantom - więcej takich lekarzy na swojej drodze, a Pani Doktor dużo satysfakcji z pracy zawodowej.

Powierzchowne, niekompetentne zachowanie. Brak zrozumienia i zainteresowania.

Powierzchowne, niekompetentne zachowanie.
Brak zrozumienia i zainteresowania.

Wciąż poszukujesz "Internista Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin

Przychodnia MSWiA
Spokojna 5

Twój lekarz
Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Dziesiąta"
Wł. Kunickiego 122/16
20-436 Lublin